Получавате ли подобни безумни писма?

  • 1 673
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 595
ПОлучих това:

    Здравейте,
Ползвате ли постоянно интернет и компютър?А искате ли да си изкарвате допълнително пари ползвайки компютъра и без да влагате лични средства?Ако е така- необходимо е само да посетите следния линк и да следвате стъпките.
http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=abrcash
Ще се зареди анкета, която трябва да попълните на латиница. Всички полета са задължителни. Бъдети внимателни при попълването на формата, тъй като именно с тези данни ще доидат Вашите чекове!

Пример:
Authentication Information

Login: (изберете логин за вход в системата) 1234
Password: (парола) 5555
Verify Password: (повторете паролата) 5555
First, tell us where we can send your checks (на този адрес ще Ви пращат чековете)

First name: (Вашето име) Stamat
Last name: (Вашата фамилия) Giurov
Street address: (адрес: улица, номер,......) Simeon str.12 Entr.B(вход) Apt.25
City: (град) Pleven
Zip/Postal code: (пощенски код) 5800
State: (Щат - оставете not selected) not selected
Province: (регион) Pleven или not selected
Country: (страна - изберете Bulgaria) Bulgaria
E-mail address: (Вашия e-mail РАБОТЕЩ) stamat-giurov@abv.bg
Verify e-mail address: (повторете Вашия e-mail) stamat-giurov@abv.bg

Now, please tell us more about yourself
Age: (вашата възраст) 16-25
Education: ( образование)
Gender: (пол, мъж или жена) male (мъж) female (жена)
Annual household income: (годишен семеен доход, колкото по голям толкова по добре) $50,000-$69,999
Additional Information
Please tell us why you use Internet: тук сте длъжни да посочите вашите интереси. Колкото повече толкова по добре - отметнете 12-15.
What do you search for or buy online: (какво Вие търсите да купите) отметнете 10-14 позиции
Earn cash by subscribing to receive email: (отметнете ако искате да печелите като получавате рекламни писма, препоръчваме да не го включвате)


Payment Information
Preferred check size: (минимална сума на чека) $50
Referral Information
Referred by: номер, име на Вашия реферал/във вашия случай abrcash /
I have read and understand the Member Agreement (Съгласен съм с вашите условия - задължително го отметнете) отметка
Натиснете Submit Registration
Започваме работа
2. Отивате на графа Member - кликате там, пишете в кутийките името и паролата, с които сте се регистрирали, натискате Login и влизате във вашия Account.

3. Намирате графа Download - от там изтегляте една малка програмка, която колкото и лоша да е връзката Ви, в най-лошия случай се изтегля за 2-3 минути.

4. Когато включвате вашият компютър първата Ви работа ще е да стартирате тази малка програмка - пишете името и паролата си, после Login - в горния ъгьл на монитора Ви се появява лентата с едно човече и точките, които вие заработвате независимо дали сте в Интернет и в края на месеца се обръщат в пари!Може при вписването на име и парола да зададете да ги запомни и при следващо стартиране на програмката няма да има нужда да го пишете отново. Много е важно да следите човечето, което се намира в лявата му част. КОГАТО ТО ХОДИ НА МЯСТО, трупате точки (по точка на 5-6 секунди) и иконата с ДОЛАРА долу на таскбара е ЗЕЛЕНА. Когато човечето си почива или почне да се разхожда из банера, иконата с долара е червена и HE трупате точки. Тогава просто трябва да кликнете на човечето и то почва отново да ХОДИ НА МЯСТОТО си и иконата с долара на таскбара става отново зелена. CashFiesta намира изключително удобно приложение, независимо дали използвате рекламната лента вкъщи или на работа. Лентат
 а застава най-отдолу или най-отгоре на екрана ви, така че да не скрива нищо друго. Вие продължавате да вършите това, което обикновено правите, с тази разлика, че ви се заплаща.

След като стигнете до тази стъпка- вие вече правите пари.. Разбира се има и трикове да се печелят и повече пари от Cashfiesta.След регистрация и стартиране на програмката може да ми пишете, за да Ви обясня повече.

А какъв е принципът и кой как печели? Предполагам сте чували за така нареченото "Прави пари от интернет" като отваряш рекламни мейли на разни сайтове(ако не си, можеш да се разровиш в Google и ще намериш такива) като за това печелиш някакви центове които можеш да си получиш на сметката на твоята кредитна или друга карта. Но за това трябва да имаш такава карта и да си отваряш всеки път пощата за разлика от Cash fiesta.Тази програмка симулира разглеждането на подобен род сайтове и спестява доста усилия.Това е.

    Успех!





 

# 1
  • Мнения: 25 571
Не, не получавам точно такива. Подобни - да, но даже не ги отварям, а ги мятам директно в Спам.
Ако всъщност въпросът ти е дали може да спечелиш нещо по този начин, отговорът също е Не.
Много зарибявки щъкат из нета, но досега не съм чула някой да се е похвалил, че са му превели пари в  банковата  сметка.  Laughing

# 2
  • Мнения: 6 039
никога не съм плучавала такива писма #Crazy

# 3
  • Мнения: 4 700
Не, не получавам точно такива. Подобни - да, но даже не ги отварям, а ги мятам директно в Спам.
Ако всъщност въпросът ти е дали може да спечелиш нещо по този начин, отговорът също е Не.
Много зарибявки щъкат из нета, но досега не съм чула някой да се е похвалил, че са му превели пари в  банковата  сметка.  Laughing

 Peace

Ама съм чувала zа такива, на които са им иzтеглили.

# 4
охо ,полу4авам и о6те как ! какви ли не глупости... някакви например от фрии лото ,които ме направо молят да играя ,а пък и пи6е 4е съм спе4елила 1000 долара.... newsm78 Naughty а пък не ми ги и дават даже... #Cussing out #2gunfire  Joy

# 5
  • Мнения: 6 167
наскоро се 'борих' с една ентусиазирана тук дама, по този въпрос.
не, не съм получавала, но съм имала такъв бар.
махнах го доста бързо, не изкарваше пари с обещаната 'скорост'.  Laughing

# 6
  • Мнения: 677
Уловки за наивници. На мен постоянно искат да ми дават и милиони некви африкански крале в изгнание  Grinning

# 7
  • Мнения: 25 571
Уловки за наивници. На мен постоянно искат да ми дават и милиони некви африкански крале в изгнание  Grinning

О, дааа!  Joy
А печелил ли си всички национални лотарии на ЕС? То не беше британската, то не беше белгийската...   А едни даже ми пратиха образец на чека, който ми се полага! Money Money Money
(Ама това беше миналия век, когато се лъжех още да отварям такива писма  Wink.)

# 8
  • Мнения: 6 417
milepetrova, Joro 01 се плашеше от твоя маймуняк.  Joy

# 9
  • Мнения: 4 700
milepetrova, Joro 01 се плашеше от твоя маймуняк.  Joy

ееее, какво му има на мойто маймунче?  hahaha   hahaha  hahaha

# 10
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Никога не отговарям на писма от непознат подател.

# 11
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Ако видя подобно писмо натискам бутон DELETE.

# 12
  • Мнения: 595
то ясно че е за баламурници:
   "...като за това печелиш някакви центове които можеш да си получиш на сметката на твоята кредитна или друга карта. Но за това трябва да имаш такава карта и ..."


ама ми се ще да сигнализирам някъде ама къде? Писна ми да ми тъпчат и оспамват пощата.

# 13
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
По новините редовно съобщават за поредните интернет измами, но полза никаква. Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 27 524
На бг не, но на английски получавам по 10-15 на ден, направо ме влудяват  Twisted Evil
Мятането в спам няма ниаквъ ефект за намаляването им, а не искам да си слагам инкреди мейл.

Общи условия

Активация на акаунт