Aloe Vera

  • 5 902
  • 52
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 500
Здравейте Simple Smile Искам да споделя с вас за едни продукти ,от които съм адски доволна и които спасиха мой близък ,когато имаше най-голяма нужда.Той имаше проблеми със ставите и  пи напитката Алое Фриидъм за ставни проблеми и сега е наистина много по-добре. Аз самата също съм усетила ползата от продуктите на Алое Вера -преди 3 месеца пих витаминозни таблетки от същата фирма и съм адски доволна. Брат ми пък си поръча продукти за отслабване и стопи 15 килограма за 5 месеца . Не искам да правя реклама или нещо подобно просто горещо ви препоръчвам всички продукти на Алое Вера .Ето сайта http://www.aloe-bg.com/ ако искате да поръчате нещо един приятел е дистрибутор супер вайзър и мога да поръчам от него ако ви интересува ми пишете. А за всички мами има страхотни витамини за подрастващите    bouquet

# 1
  • Мнения: 1 236
Днес явно съм настроена крити4но,ама ми зву4и баш като реклама....нищо ли4но,де  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 500
Не сериозно не е реклама просто се изумих от действието на нещо към което бях мн скептично настроена и реших да споделя ако някой иска да пробва Simple Smile

# 3
  • Мнения: 5 313
ако искате да поръчате нещо един приятел е дистрибутор супер вайзър и мога да поръчам от него ако ви интересува ми пишете.
ей това ми зву4и като реклама.ина4е аз не съм ги пробвала и нямам мнение.

# 4
  • София
  • Мнения: 500
Еми казах го защото по принцип в България не са много разпространени и за това ....

# 5
  • Мнения: 5 313
не се коси,нищо ли4но. Peace

# 6
Майка ми е ползвала много продукти на въпросната фирма и е толкова доволна ,че постоянно си поръчва по нещо  Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 500
хахахах еми като са и харесали нека поръчва няма лошо  Laughing

# 8
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Да- продуктите с Алое Вера наистина са чудесни.  bouquet Казвам го от личен опит и се надявам повече хора да се насочат към натуралните продукти(козметика,хранителни добавки и др.) PeaceЩо се отнася за рекламата -някой си позволява да я прави без разрешението и знанието на официалния вносител за България-което за мен си е злоупотреба. Laughing

Последна редакция: вт, 26 юни 2007, 13:54 от k.a.l.i.

# 9
  • София
  • Мнения: 500
Цитат
    Да- продуктите с Алое Вера наистина са чудесни.  Казвам го от личен опит и се надявам повече хора да се насочат към натуралните продукти(козметика,хранителни добавки и др.) Що се отнася за рекламата -някой си позволява да я прави без разрешението и знанието на официалния вносител за България-което за мен си е злоупотреба.           
Злоупотреба !! първо съмнявам се че вноситела ще е против че му права рекалама това което исках да споделя е ,че продуктите са наистина качествени и си струват.Аз лично ги използвам и сам много доволна .  Simple Smile

# 10
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Явно не си на ясно как трябва да представиш  във форума неща,които ти харесват-предлагаш дистрибутор-без някой да да е проявил интерес от продуктите-всеки четящ форума ще го приема за реклама. Laughing

Последна редакция: ср, 27 юни 2007, 13:15 от k.a.l.i.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 914
Aз преди време бях пила Алое Вера Гел (чистия) за косопад и не ми помогна.

# 12
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
В момента използваме цялото семейство гела за лице и тяло,спрея и сухия дезедорант против изпотяване-отлични продукти.Пробвам нощния възтановяващ крем,но още се двоумя дали си заслужава парите? newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 500
Единственото нещо ,което си заслужава парите на този свят е здравето ни .А тези продукти са напълно естествени и биха ни донесли само здраве,красота и пречистване на организма .

# 14
  • софия
  • Мнения: 1 745
Би ли казала кой точно е продукта с който твоя приятел е решил проблема си със ставите?
Майка ми е с артрит и бих се радвала,ако попадна на нещо,което би облекчило болките в китките    Confused.

Общи условия

Активация на акаунт