Албена

  • 2 943
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 599
Може ли някой да ми препоръча хубав хотел в Албена?

# 1
  • Мнения: 2 839
Чак много хубави хотели на Албена няма. 5 звездни хотели няма, максимума е 4*
Ще имам лични впечатления от Гергана след 10 дни, мисля че е най-доброто, което може да се вземе на Албена. 4 звезди е, на плажа.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 439
Кажи какво търсиш - има приятни хотели на системата All inclusive, с басейни, анимация, тенис кортове, мини голф и т.н., повечето от добрите са в т .нар. горна зона, т.е. далеч от плажа. На брега на морето също има нелоши хотели, но в повечето е добре да знаеш, че стаите са малки и не навсякъде има климатик. Новият х-л Фламинго е в центъра на Албена, изглежда добре.

# 3
  • Мнения: 1 599
Мерси за отговорите
И аз се учудих, че доста хотели нямат климатик! какво е това нещо не знам...
Фламинго го загледах даже им пуснах запитване дали имат свободни места
Ще видя и Гергана къде е, не съм го гледала него
Търсим нещо, което да е подходящо за почивка, ако може така да се каже, с дете Simple Smile

# 4
  • Мнения: 4 668
DiVA  - " Гергана " е много хубав хотел  Peace, но искам изрично да те предупредя , да се обадиш там и да кажеш , че искаш стая , която е възможно най - далеч от басейна , т.е. да не чуваш шум , защото вечер има дискотеки , а следобед разни аниматори крещят като луди , докато бабите германки играят аеробика  Crazy

" Фламинго " също е готин , аз го харесвам , но е на главната улица , т.е. и там е шумно и е далеч от плажа , ако сте с малки деца .

" Калиакра " е много хубав хотел , а също така и Лагуните -  бийч и  гардън  Peace

# 5
  • Мнения: 1 951

И аз се учудих, че доста хотели нямат климатик! какво е това нещо не знам...
Фламинго го загледах даже им пуснах запитване дали имат свободни места

С климатици в стаите са 4-звездните хотели.
Фламинго не е all inclusiv  Peace
Лагуните, както е казала и Пипинка са наистина  хубави. Ние това лято за трети пореден път ще сме в Ралица Супериор. Много ми харесва този хотел и за мен си е най-хубавия  Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 1 439
С "Гергана"  има и друг проблем - ако не гледа към басейна и морето, гледа към блатото и има доста комари. Иначе хотела е хубав.

Влез в сайта на Албена и ги разгледай, повечето имат басейни, според мен и Магнолиите, и Ралица и Орхидея, и Витапарк са подходящи за деца, на all inclusive са и храната е разнообразна, имат хубави басейни и детска анимация, както и люлки, пързалки и други екстри. Всички те са на 10тина минути пеша от морето, но има шатъл от всеки хотел до плажа, който е безплатен.

# 7
# 8
  • Мнения: 1 599
Мерси много на всички
става ясно, че от интернет много трудно може да си избереш нещо без да си го видял. А цените хич не са ниски
пак ще се мисли,  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт