Жега камъните пука, кой ще се похвали тука? (25.06 - 01.07)

  • 14 594
  • 327
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 436
Хайде, че осъмнахме без тема  Mr. Green

Които ловуват, да хванат, а които чакат, да не дочакат fingerscrossed

Ето го и най-хубавото четиво, благодарение на Вери4:

Най-прекрасното списъче на УСПЕХА   EFP от 01.05.2007 г.  newsm51
1. Сноуфлауър  stork-girl; 2. Усмивка !  stork-boy; 3. Morgy  stork-girl; 4. biko stork-boy; 5. Desan4e  stork-girl; 6. juleto18 stork-boy; 7. slan4ogled  stork-girl; 8. iramira stork-boy; 9. DesiT  stork-girl; 10. dama stork-boy; 11. didikar  stork-girl; 12. Skiorche stork-boy; 13. izabela83  stork-girl; 14. Мери stork-boy; 15. Iveto_86  stork-girl; 16. anita7 stork-boy; 17. жаси  stork-girl; 18. evelinar stork-boy; 19. Славундер   stork-girl;

Хубавото списъче на НАДЕЖДАТА... Praynig

НАДЕЖДА всяка мама от списъка таи, че месец МАЙ ще види две черти!!!

22.04 - bikoEFP
24.04 - Desan4eEFP
01.05 - MorgyEFP     
02.05 - slan4ogledEFP   
07.05 - Усмивка !EFP
16.05 - DesiTEFP ; damaEFP
19.05 - Skiorche EFP
24.05 - Bubeto
27.05 - izabela83EFP
30.05 - МериEFP


НАДЕЖДА всяка мама от списъка таи, че месец ЮНИ ще види две черти!!!

04.06 - dzimbi; anita7EFP
07.06 - Menta
10.06 - жасиEFP
11.06 - Scarlet_
15.06 - Рожбо
17.06 - Hri; evelinarEFP
18.06 - alina_si EFP
23.06 - Soul; Maya_M
24.06 - tai; doddo
25.06 - mu6morok; ro6ko_
26.06 - Slavunder EFP; kalli; myran
28.06 - kalinkish; KorNeliq; silvi 35
29.06 - Аз съм си; Луда гъба
30.06 - skygirl

НАДЕЖДА всяка мама от списъка таи, че месец ЮЛИ ще види две черти!!!

01.07 - diksis
02.07 - roxanne25; *milenna*
03.07 - koteto7975; nikkita_deneva; roksi77; tedybearbg
04.07 - Катето
05.07 - Veri4; Жаклин
06.07 - geri-meri(popins); pav111
09.07 - Вили_
10.07 - dari75
12.07 - Andjela81; Lidia555
13.07 - ritka
15.07 - didi-2
16.07 - Martina75
17.07 - Vivian*
22.07 - Juturna
23.07 - samimami

# 1
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Добро утро, страхотно заглавие! Дано тази седмица да има много похвалили се с положителни тестове! На тези, които ловуват пожелавам успех PraynigА на тези като мен, които са на фаза изчакване, нека бъдем търпеливи и дано накрая имаме повод за радост.Успешна седмица ви пожелавам Hug

# 2
  • Мнения: 375
страхотна тема!дано са повече похвалилите се тази седмица.Момичета,направо ви съчувствам за жегите.Тук от 3-4 дни не е спирало да вали и е ужасно подтиска6то.Аз Не чакам на 03.07,но онзи ден ми се случи малък инцидент с кола и ми е малко притеснено ,ако се е получило,но.....божа работа.
Много късмет на всички!!!!

# 3
  • Мнения: 862
Добро утро и от мен! Пожелавам на всички,които чакат да не дочакат и на всички,които ловуват  да хванат яйцето. Ние сега ще трепем хламидии пак един месец, дано ги изтрепем най-накрая, та нито ще ловуваме, нито ще чакаме. Моят цикъл още не е дошъл, но утре свършвам дуфастона и дано да дойде най-накрая, че ми писна.

Роксан Честит рожден ден! Желая ти много здраве, щастие и късмет и естествено да ти се сбъдне най-голямата мечта Hug

Последна редакция: пн, 25 юни 2007, 08:25 от Hri

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добро утро!
Честита ни нова темичка; страхотно заглавие Peace

Роксан, честит рожден ден  bouquet Много щастие, обич и бебета ти пожелавам Hug
На всички успешна седмица Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 2 751
Добро утро!  Hug
Страхотно заглавие. Grinning

На мен трябваше да ми дойде вчера - на 28мия ден, както обикновено напоследък, но тестовете (правих два) са отрицателни  newsm78
Боли ме ужасно яйчникът и много ме е яд, че ми закъснява, понеже в събота заминаваме на море и ще си влача и там цикъла  Close
Притеснявам се, че ми закъснява, понеже се опасявам, че е заради кистите Shocked
Абе, каквото - такова  Grinning

# 6
  • Мнения: 6 713
Честита темичка и от мен!
Аз ще купя тестове днес, защото ми е адски любопитно дали не е станало нещо ...  Praynig Praynig

Само да питам за какво се пие дуфастона? Аз почти всичко съм чела от библиотеката, но това ми се губи  newsm78

САМО положителни емоции за всички  newsm51

# 7
  • Мнения: 862
Лурдес има голяма тема за Дуфастона на някой от следващите страници във форума. Аз го пия за предизвикване на цикъл, но има момичета, които го пият за задържане. Доктор преценя как и за какво да го изпише.

Кали мила дано не е това,което си мислиш. Не искам да те надъхвам, щото този месец и аз минах по този път. Още не ми е дошло. вече ми е 40 ден от цикъла и трети ден на дуфастон. Мисля, че това е от ненормалното време. Не се настройвай за лошо обаче, трябва да си мислиш, че всичко е наред. Стискам ти палци  Hug

Голди мене ако знаеш колко ме е яд, че тоз моя късмет ме е изоставил яко в последно време. Много ми се щеше да се видим най-после на живо. Големи сте сладурани, ама теб що те няма бе Голди на снимките  Naughty

Последна редакция: пн, 25 юни 2007, 08:48 от Hri

# 8
  • Мнения: 218
Здравейте Момичета!  bouquet Честита нова тевичка,да е много късметлийска!!! Аз да ви се оплача,че като се прибрах в петък нямахме нет вкъщи,и така през почивните дни.Като се обадихме за повредата ни отговориха,че от днес можело и да има,но можело и да няма, и толкова по въпроса ooooh! Та сега се залавям да прочета какво сте писали през почивните дни. Лека и успешна седмица пожелавам на всички и много  EFP

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Лурдес, кога ти е датата за М newsm78 За дуфастона Хри ти е казала, има доста писано за него.
Кали, дано не са кисти, мила Praynig
Хри, съжалявам, че не дойде Confused
Ето малко снимки от срещата в неделя  Laughing
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=146913

# 10
  • София
  • Мнения: 626
Добро утро!Страхотна темичка си имаме Peace
Голди,мерси за кафенцето,определено ми дийства супер!
Хайде момичета,приятна и ползотворна седмичка то мен  bouquet  bouquet  bouquet

p.s-Ма много сте готини на снимките,бе....................особенно онази сладка дебеланка Party

# 11
  • София
  • Мнения: 3 789
Добро утро и запис от мен в страхотната темичка!
Дано да ни е късметлийска, хубава и бебеносна!
Хубав и прохладен ден на всички ви!  bouquet

# 12
  • Мнения: 2 270
Добро утро!!!
 newsm51
Честита нова темичка, дано се напълни с  EFP EFP EFP EFP EFP EFP

Хубава и успешна седмица на всички! smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51

# 13
  • Мнения: 1 792
добро утроооо как сте честита ни темичка.да донесе на всички много късмет.аз искам да кажа че трябва малко да ме коригирате в списъка.последните няколко цикъла ми се удължиха и съответно не чакам на 25(днес)а на 04.07.така че ако е възможно малко да ме поприместитеее Blush

# 14
  • Мнения: 16
Добро утро и от мен! Честита нова темичка, дано да ни е наслука!   bouquet
Ние с мъжо ловувахме през изминалата седмица.   luvbed Дано да сме хванали яйцето. fertilization Може ли да ме  включите в списъчето на късмета като нечакаща на 07.07.
Лека и ползотворна седмица на всички.  Hug   Hug   Hug

Общи условия

Активация на акаунт