идея за подарък

  • 2 696
  • 21
  •   1
Отговори
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Искам да ви замоля за някоя и друга идея за подарък на свеки.
В петък има годишнина /50год./,а аз нямам никаква идея.
Благодаря ви предварително. Hug

# 1
  • Мнения: 84
Аз бих те посъветвала да и вземеш някакво бижу  Wink
Примерно, перлено колие или пък красиви обеци, ако носи разбира се.
Може и хубав часовник, само си няма. Или пък почивка в чужбина за 2-ма, като втория се подразбира Wink
Зависи от възможностите де, кажи  колко лева горе долу сте отделили?

И разбира се голям и красив букет цветя. Ама не такъв да отбиеш номера, а такъв, който би искала да получиш и ти самата!
Аз много си обичам свекито, за разлика от повечето жени тука. Не знам какви са тези митове за свекърви и снахи.

Малко извън темата, но един съвет към всички: подайте ръка на свекитата, обичайте ги повече. Все пак са майки на съпрузите ви. На вас няма да ви е приятно, ако вашата снаха се отнася неуважително с вас, нали?

# 2
  • Мнения: 294
  bouquet и примерно парфюм...
ако не е от тези които обичат да се глезят,
и вземи 2-3 покривки-няма как да не им се зарадва Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 461
Ако имате възможност и тя би се зарадвала, може да я поглезите с уикенд в готин хотел, например. Моята би се изкефила на такъв подарък. Laughing

# 4
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Пътувания и уикенди не става ,защото те си ходат двамката почти всяка седмица....
А за парите няма значение само хубава идея искам.
Спрях се сега на един комплект в Сваровски/ кулие и обеци/ ,ама се притеснявам да не го метне в първия шкаф...
От друга страна си мисля че щом е кръгла годишнина трябва да си бъде нещо лично за нея,нали...

# 5
  • София
  • Мнения: 461
Ами купете й сертификат, с който удостоверявате, че сте кръстили звезда на нейно име. Това се сещам за сега, ама не знам от къде да се сдобиете с такъв и дали не е много скъпо. newsm78

# 6
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Ако имате възможност и тя би се зарадвала, може да я поглезите с уикенд в готин хотел, например. Моята би се изкефила на такъв подарък. Laughing

бреееееей Whistling
много си го четкаш свекито!!! чак пък уикенд в готин хотел??? #Crazy
много ще трябва да е заслужила, явно Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 461
е, аз предлагам за хорските свекърви, с моята не се четкаме чак толкоз Mr. Green
пък и момичето каза, че иска оригинален подарък, само предлагам решение на този тъй сложен въпрос Joy

# 8
  • Мнения: 583
Можеш да и подариш един ден с грижа само за нея - масаж, фризьор, маникюр, грим, релаксиращ ден плюс вечерта семейно парти с торта и много веселие.

# 9
  • Мнения: 234
На моята за 50 год. й купихме ютия.Може да ви се стори смешно,но кой за колкото заслужил. Twisted Evil

# 10
  • Мнения: 84
И една ютия ли е заслужила твоята свекърва?
Струва ми се израз на неблагодарност от твоя страна. За начина, по който е възпитала и отгледала мъжа ти ли я наказваш?

# 11
  • DE
  • Мнения: 967
На мойто свеки за ЧРД-то и купихме ръчен часовник и сешоар. Зарадва се много на часовника!

# 12
  • София
  • Мнения: 625
Картина с портертите на децата й или внуците........
Люлеещ стол

# 13
  • Мнения: 804
Пътувания и уикенди не става ,защото те си ходат двамката почти всяка седмица....
А за парите няма значение само хубава идея искам.
Спрях се сега на един комплект в Сваровски/ колие и обеци/ ,ама се притеснявам да не го метне в първия шкаф...
От друга страна си мисля че щом е кръгла годишнина трябва да си бъде нещо лично за нея,нали...
Абе миличка, кой ще метне Сваровски в шкафа? Все пак, ако мислиш, че ще й се стори прекалено екстравагантно купете й хубави перли. Те са много подходящи за жени на нашата възраст. Лично аз бих се зарадвала на Сваровски, но ако е от по-класическите модели. Абсолютно права си за личният подарък - кръгла не кръгла годишнина, подаръкът трябва определено да е личен и да е глезотийка. Много малко жени си падат по "слугински" подаръци и затова аз на твое място не бих рискувала с придобивки за домакинството.
Картина с портертите на децата й или внуците........
Люлеещ стол
Това е страхотно, но за 65-70 годишнината, сега на жената й е раничко. Люлеещ стол може да се подари на млада мама за раждането на бебчето. На нашата възраст може и да не се приеме като мил жест, затова е по-добре да не се рискува.

# 14
  • София
  • Мнения: 351
Един ден в спа център с всичките му глезотийки.

Общи условия

Активация на акаунт