фирми шиещи дрехи за бременни

  • 1 818
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 792
Мили дами,интересуват ме координатите на шивашки фирми и на жени които могат да се занимават с шиенето на дрехи за бременни.всяка информация по темата ще ми е интересна и полезна.предварително благодаря Hug

Последна редакция: пн, 25 юни 2007, 19:32 от mu6morok

# 1
  • Мнения: 186
Муши аз съм шивачка и шия надомно, кажи по-точно за какво става въпрос  newsm51

# 2
  • Мнения: 851
Мушенце, аз открих една дизайнерка, която шие всякакви дрехи - и официални и обикновени. Ще си шия при нея роклята за сватбата на брат ми и ако съм доволна мога да ти дам координати  Wink Но тя е в София   Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 792
Деси ще съм ти благодарна много пиле

# 4
До колкото съм запозната с бранша , фирмите -производителки на такива облекла в България са няколко:
  Миро - стил в Пловдив, МАМИ , новата "BOY or... GIRL ?".Всички те имат собствени магазини ,в които продават.
Другите фирми на пазара са само са вносители.Кажи какво конкретно те интересува.Шивашки фирми - много,но те се интересуват от поръчки над поне 200-300 бр.от модел , а облеклата за бременни не носят такова количество.Освен това шивашките фирми ще ти искат и кройки разбира се,размножени за съответните размери и много други неща.........не знам какво точно те интересува?

# 5
  • Мнения: 851
Деси ще съм ти благодарна много пиле
А аз ще се радвам да съм ти полезна мила Hug Hug Hug Hug Hug Пък дано много, много скоро почне и за теб да шие бремелинкси роклички  Peace

# 6
  • Мнения: 1 792
ами наистина 200,300 бройки са страшно много и не ми трябват.искам по-скоро да се свържа с едно две момичета които могат да шият  по няколко модела .като съответно ще им осигуря платовете и материалите.
Деси Hugдано пиле.да ми пишеш ти как си докаъде я докарахте.позагуби се напоследък нещо ще ядеш шамари

# 7
Нали знаеш ,че трябва да имаш сертификат за качество и произход на вложените материали, лабораторни тестове и т.н....? Wink

# 8
  • Мнения: 1 792
аха знам че е хамалогия ooooh!ужас

# 9
По -добре се свържи с производители и купувай от тях на производствени цени.........или ако искаш твои модели си ги поръчай.........може и да се навият Wink Щом си от Пловдив - питай в София ,за да не се дублират моделите.Иначе е наистина голяма хамалогия....

# 10
  • Мнения: 1 792
anery99 благодаря ти мила Hug

# 11
  • Мнения: 270
Рени в Варна специално фирмен магазин има май само на фирма "Рени", предполагам че и в други градове трябва да имат магазини, добри са им моделите, само че за по-едри мами например към 1,80м не стават
Успех каквото и да си намислила  Hug

# 12
  • Мнения: 1 792
БЛАГОДАРЯ ТИ МИМКА ще разправям по-нататък Mr. Green

# 13
  • Мнения: 115
докато живеех в Пловдив (преди 5-6 години) съм си пазарувала от Conti бутик (дори и без да съм бременна Laughing ) Мисля, че все още имат магазин в подлеза на Тримонциум - потвърдиха ми на предишното изложение Произведено в България в НДК (или Изберете бългаското, забравих)

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Всичко което нося в момента е на Conti. Дрешките са удобни и достъпни. Ето адреса:
http://www.conti-bg.com/index.php?go=m
На етикетите е изписан този GSM 0889206786. Като гледам го има и на сайта ако искаш звънни.

Общи условия

Активация на акаунт