Рожден ден

  • 691
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 44
Момичета скоро дъщеря ми ще направи 1 годинка,искаме рожденния ден да и го празнуваме в някой клуб,та въпроса ми е към мамите от Пловдив,ако знаят къде организират рожденни дни за такива малки дечица да ми отговорят  Hug
Аз видях на две места,но там организират рожденни дни от 3 годинки нагоре  Wink

# 1
  • Мнения: 6 206
И кои са тези места от три години нагоре?

# 2
  • Мнения: 5 468
Ами най-хубавите РД в Пловдив, се правят в детски кът Тон Бонбон Peace - питай Каспър.

# 3
  • Мнения: 44
Едното е в кино "Гео Милев", а другото на бул. "Цар Борис III Обединител",това което си дала като линк също го видях и може и там да отида  Party,а ти празнувала ли си там рожден ден на детето ти и доволна ли си?  Laughing

# 4
  • Мнения: 6 206
Едното е в кино "Гео Милев", а другото на бул. "Цар Борис III Обединител",това което си дала като линк също го видях и може и там да отида  Party,а ти празнувала ли си там рожден ден на детето ти и доволна ли си?  Laughing
Може би имаш предвид кино Кочо Честименски?
А това Цар Борис кое пък ще да е? Знаеш ли името?

Ню не е празнувала, защото е от София  Simple Smile
Може някой друг да си каже, има доста други празнували.
И на мен ще ми е интересно да чуя мнения разни, дори и да не са само от доволни.

# 5
  • Мнения: 44
Каспър точно теб питах,не Ню  hahaha
На бул. "Цар Борис III Обединител" № 25,някаква фирма The Best предлага организиране на детски партита,а инъче не се бъркам - Гео Милев имам предвид,за "Фламингото" токущо една приятелка ми се обади че и там правили рожденни дни за съвсем малки дечица и аз ще чакам още мнения и тогава ще реша дали във "Фламинго" или в "Тон Бонбон"  Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 6 206
Ами да, на моето дете беше преди няколко седмици в Тон Бонбон... Ако това питаш.
Дали съм доволна е относително  Laughing, направих много неща както исках, но мога и още повече. Пък и нали знаеш обущаря ходи бос, точно покрай рождения ден имах толкова много и важни РДта, че на моето пиленце не можах да отделя исканото ми внимание. Нищо за догодина ще знам...
Сега сериозно - да ти хваля моя си център как и какво ще направя няма смисъл. Разпитай твои си познати, няма начин някой да не е бил и в двата центъра на РД, можеш да съпоставиш нещата. Не може да нямаш познати, които да не са празнували при нас - питай тях. Обади ми се ако искаш по тел, има ги в сайта, ще ти разкажа за менютата на едногодишните какво и как се прави и ще си решиш сама.
Пожелавам ти приятно прекарване каквото и да избереш!  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 400
Каспър, при вас резервациите май трябва да се направят доста преди датата на празнуване. Два повода имахме и двата не ни огря, защото се обадих седмица преди датата.

Малко офф, но искам да те питам за седмичните карти. Има ли ограничение, колко часа на ден ще е при вас детето и за  кой точно часови интервал  важат/в смисъл само за преди обяд ли ?? или/, защото ако има рожден ден на друго дете, предполагам няма да пуснете деца, които не са от гостите, а то при вас следобед почти винаги има рожден ден.

# 8
  • Мнения: 6 206
Каспър, при вас резервациите май трябва да се направят доста преди датата на празнуване. Два повода имахме и двата не ни огря, защото се обадих седмица преди датата.

Малко офф, но искам да те питам за седмичните карти. Има ли ограничение, колко часа на ден ще е при вас детето и за  кой точно часови интервал  важат/в смисъл само за преди обяд ли ?? или/, защото ако има рожден ден на друго дете, предполагам няма да пуснете деца, които не са от гостите, а то при вас следобед почти винаги има рожден ден.
Ами понякога има и в следващата седмица свободни часове, има дати за след месец, два пълни до дупка. Няма правило. Средно резервациите вървят  две три седмици напред, но не винаги.
Иначе за седмичната карта ограничение в часовете няма, само правилото е да не се събират повече от 4 часа последователно. Примерно може да се доведе детето сутринта за 4 часа и следобед за 2.
Когато има РД, има отделено момиче за почасовото и то си гледа децата в градината или в малката зала. После като рождениците отидат в градината или на батута, децата от почасовото си играят вътре ако искат.

# 9
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
Да похваля и аз рождените  дни при Каспър Laughing. Много са атрактивни.
Момата отсега е почнала да спастря за следващата година, защото си самофинансира 50-60% от мероприятието, а кани по 15-20 души. И повечето деца, които бяха на нейния рожден ден, после празнуваха или възнамеряват да празнуват техните там.
Но моята щерка е на 8, празнуваме навън от втория й рожден ден (почнахме с Макдоналдс, че тогава й беше тръпка). На една година с чиста съвест си спестих нервите и го направих в тесен семеен кръг (баби, дядовци и лели) в комбинация с прощъпулника. Повечето й приятелчета дори не ходеха още, а моята идея за детско парти се доближава до това някой да врътне ключа на стаята с децата след мен и да седнем спокойно да приказваме с другите родители на кафе.

Общи условия

Активация на акаунт