С какви играчки на път - в колата, в автобуса, в самолета ?

  • 1 097
  • 8
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Моля, споделете вашия опит!  Praynig С какво забавлявате мъничетата в колата, докато пътувате? Едва ли спят през цялото време...Моята дъщеричка е на 1 год. и 4 месеца. Другата седмица заминаваме на море и ми трябват забавления поне за около час. През другото време се надявам да спи Praynig Чудя се какви играчки да купя newsm78

# 1
  • Мнения: 4 451
Не мисля, че е нужно да купуваш нещо специално. Ти най-добре знаеш с какво обича да си играе детенцето ти най-много. Мисля, че няколко шарени книжки, кукли, плюшени играчки биха свършили добра работа. След като отивате на море, извади и кофичката и лопатките и ще видиш как ще се забавлява детето.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 022
Касетки или дискове с приказки и песнички, освен споменатото по-горе.

# 3
  • Мнения: 1 881
При нас почти не вървят играчки, пее през цялото време, докато не мрънка;) Даваме неща като ролетки, кутийки от дискове, находящи се в колата предмети..... Вървежни са солетите, поне за 1/2 час си осигуряваме спокойно пътуване. И разбира се спираме за почивка , когато поиска Mr. Green

# 4
  • Мнения: 4 629
Ако обича да гледа телевизия пренсомо ДВД е най-подходящо за пътуване. Виждала съм деца, които се хипнотизират за много поверче от 1 час и пътуването минава неусетно.

 Ако обича да рисува и да подрежда някакви пъзели кубчете - някаква твърда подложка си вземи и може да я закрепиш със скоч за столчето за кола. Магнитчета също, ако обича детето

Малки куклички с които да разиграваш приказки и сценки вършат работа също

 И това изглежда интересно:
http://www.babyscholars.com/wowhfrtilo.html

# 5
  • София
  • Мнения: 847
Нова книжка винаги вършеше чудесна работа. За вашата възраст - в Ориндж център има едни английски с картонени страници, на всяка страница ъгълчето се издърпва и се показва животинче. Спомням си, че с една такава си изкара цяло пътуване без гък да каже. Друго, което при нас много вървеше - музикална играчка като пиано, с най-различни бутончета за натискане - но пак нова, въобще най-вървежни са нови, невиждани досега неща  Laughing

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Благодаря на всички за отговорите! Hug
Знам, че новите неща вършат чудеса, затова трябва да купя нещо ново и да го крия до пътуването.
От музикалните като пияно съм се запасила вече с риск да изнервим татето.
Книжки имам, но даже и новите последния път не вършеха работа - хвърляше ги на земята и мрънкаше изнервено.
Някой може ли да ми помогне, къде в Пловдив мога да намеря това "едни английски с картонени страници, на всяка страница ъгълчето се издърпва и се показва животинче".

# 7
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Моите си играеха с празни бутилки от вода,голямо забавление падаше ... Mr. Green,на играчките не обръщаха внимание.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 727
  Моите си играеха с празни бутилки от вода,голямо забавление падаше ... Mr. Green,на играчките не обръщаха внимание.
И това е идея Hug Вкъщи се заигра веднъж, но после й мина мерака към бутилките, макар че ги пълних с какви ли не неща да дрънкат, сега ги носи само като поливаме цветята, но не пречи да пробвам и в колата...може пък да се заиграе, кой знае newsm78

Общи условия

Активация на акаунт