Отговори
  • Мнения: 1 470
        ПРИЗИВ

   На 29.06.2007г.,от 10часа,ще се проведе протестно шествие,тръгващо от НДК,и завършващо пред Софииска община.То ще бъде по повод затварянето на ДГ през лятото,неспазване на работното време,и най-вече липсата на места в яслите и градините.
   Шествието е организирано от недоволни родители,и подкрепено от неправителственни организации.
    Приканваме всички засегнати от проблема,или солидарни,да дойдат и да ни подкрепят!!!
   Нека се преборим за бъдещето и повечето възможности за децата си!!!

# 1
  • Мнения: 5 468
Тази тема учудващо бързо замина на втора страница. Стига, бе хора, нали това са нашите проблеми и нашите интереси?

# 2
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Подкрепям Peace Имах проблеми миналата година с детските градини, и липсата на места, и мисля,4е цялата система е много грешна,изнервя родителите,създава предпоставки за корупция,и въобще - грешно построена схема на работа #2gunfire

# 3
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Тази тема учудващо бързо замина на втора страница. Стига, бе хора, нали това са нашите проблеми и нашите интереси?

И аз това се за4удих newsm78

# 4
  • Мнения: 1 470
    Хайде!!!Бъдете малко по дейни!!!Само една сутрин,може да реши проблеми за месеци напред?!

# 5
  • Мнения: 4 585
Съжалявам, че не мога да взема участие в протестното шествие, далеч съм от столицата.
Подкрепям ви. Навярно много млади майки ще има. Успех!

# 6
  • София
  • Мнения: 3 249
Ще направя всичко възможно със Симона да дойдем.  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 1 074
Там съм  Peace

# 8
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
И аз ще направя всичко възможно и ще съм там с двете деца!
 
Хайде, давайте момичета! Да се съберем повечко! Simple Smile

# 9
  • Мнения: 3 537
И аз подкрепям напълно!

# 10
# 11
  • Мнения: 4 585
Има ли линкове към тази тема в другите форуми?

# 12
  • Мнения: 920
Тук и аз ще кажа като Лиска.
Нещо не разбирам.
Масови недоволства от ДГ - храната кофти, лелите - не ви разбират, госпожите - незнам какви.
А всички се натискат - и местата не стигат. Че и отпуска имат.

Ами, извинете, но с трици маймуни не се ловят.
Защо си мислите, че Държавата е длъжна да ви гледа децата?!

А Ню даже не си дава детето.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 074
Мадам, ти в какъв точно форум си мислиш, че пишеш?
Тук е бг-мамма.
Ако не щеш - не ходи, какво раздаваш квалификации наляво и надясно. Откъде си и за какво се бориш? Както видяхме, има масови недоволства и срещу училищата, ми хайде да не си даваме и там децата...

# 14
  • Мнения: 5 468
Тук и аз ще кажа като Лиска.
Нещо не разбирам.
Масови недоволства от ДГ - храната кофти, лелите - не ви разбират, госпожите - незнам какви.
А всички се натискат - и местата не стигат. Че и отпуска имат.

Ами, извинете, но с трици маймуни не се ловят.
Защо си мислите, че Държавата е длъжна да ви гледа децата?!

А Ню даже не си дава детето.
Shocked Ти скандал ли търсиш?
Стига вече с това - Държавата не ви е длъжна! На кой помагаш с това, което си написала?
Детето ми ходи 6 месеца на ясла и се наложи да го спра, защото отключи астма, всички доктори ми казаха, че трябва да я спра. А от септември ще ходи на градина. Записана е.

 Sick

Общи условия

Активация на акаунт