как да се облечем когато сме бременни

  • 1 045
  • 6
  •   1
Отговори
По дълго лутане из софийските магазини намерих магазин в който предлагат дрехи за бременни и то на доста прилични цени.Купих си тоалет с гол гърб потховящ до края на бременноста за 40 лв.Магазина е в Разсадника на ул.Хъшове срещу парка Буримечката

# 1
  • Мнения: 4 451
Мисля, че мястото на темата е в "На пазар".
Иначе, чудесно е, че има такива магазини, които предлагат стилно облекло за бременни. Wink

# 2
  • Мнения: 2 936
аз никога не съм купувала дрехи от магазини за бременни  Crossing Arms просто за мен кройките им не са в стила ми! лятото ходех с рокли от разтегливи материи,панталони с ниска талия,потничета  Peace

# 3
  • Мнения: 17 401
 Втората си бременност изкарах с панталони с ниска талия и изглеждах в пъти по- добре. Приятелки ми дадоха панталони, рокли, сукмани, ризи за бременни; облякла съм всичко по веднъж- колкото да се отвратя от себе си Mr. Green

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 738
На мен още не ми е проличало,но въпреки това въпросът още от сега живо ме интересува.Адски противни са ми разните му там сукмани и гащеризони и се надявам да успея колкото се може по-дълго да ходя в нормални дрехи.

# 5
  • Мнения: 910
Втората си бременност карам със едни джинси и един панталон за бременни,а блузите са ми с висока талия, а сега за жегите имам от първата един дънков костюм за бременни. Има и дрехи за бременни който не са с лоша кройка.

# 6
  • Мнения: 4 358
Бях си взела лятно костюмче за бременни, което не изглеждаше никак зле. Светло син панталон и туника в бяло и светло синьо.
Намират се хубави дрехи за бременни, стига да имаш време да обикаляш  Peace

Модата на обикновените дрехи в момента също е доста благосклонна към бремелинските коремчета  Wink

Общи условия

Активация на акаунт