Егоистки ли сте ?

  • 2 464
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 236
 Запитването ми е към дамите,които са омъжени или живеят с половинките си на семейни начала. Успявате ли да удовлетворявате собствените си нужди,примерно да сте с хубави дрехи,да си позволите козметик,фитнес,да се глезите с качествена козметика и още много подобни неща,които са необходимост за всяка жена,,или сте се оставили на заден план т.е отлагате вашите нужди.Има всякакви жени,едни са егоистки и мислят за себе си първо и после е всичко останало/забелязала съм,че мъжете уважават именно такива жени,не ми е ясно защо,но имам доста впечатления,че е така/и такива,които изцяло се отдават на семейството до степен,такава че забравят за себе си.

# 1
  • Мнения: 1 152
Забелязах, че съм станала егоист в последно време. Стремя се да балансирам. Има моменти, в които живея така, че не съществувам, но после си наваксвам.

# 2
  • Мнения: 1 488
Аз не мисля че въпроса  опира до това дали си егоистка, а до начин на живот и средства.

# 3
  • Мнения: 43
Аз не мисля че въпроса  опира до това дали си егоистка, а до начин на живот и средства.
напълно подкрепям мнението на cherry всичко е въпрос на средства

# 4
4е съм егоист ,си го знам ! но  до каква степен не мога да определя ... за6тото и на мен ми се ходи на фитнес ,на сауна и на солариум ,и на всякакви такива местенца ,но ... как да си го позволя ,като едвам смогвам да си купя нови дре6ки ,на мен и на детето ,за6тото съм млад 4овек и искам да бъда красива . за6тото искам детенцето ми да е добре обле4ено ... мисля 4е съм поне малко егоистка ,но вси4ко си има граници Stop

# 5
  • Мнения: 236
Аз не мисля че въпроса  опира до това дали си егоистка, а до начин на живот и средства.
напълно подкрепям мнението на cherry всичко е въпрос на средства
да,и до средства опира това,но доста жени примерно като вземат  пари/заплата да кажем/мислят първо за себе си и после за всичко останало,независимо дали ще стигнат средствата или не,а това е егоизъм,.често се улавям,че  пренебрегвам нуждите си и се поставям на последно място,впоследствие започнах да се чувствам кофти някакси,некомфортно и сега обърнах изведнъж другата крайност първво аз и след мен всичко останало. newsm78

# 6
  • Мнения: 1 488

Това е безрасъдство, да се поглезиш подобаващо, а после да нямаш пари за храна, например. Аз не познавам такива хора, да си оставят децата гладни. Но сигурно има.

# 7
  • Мнения: 118

Това е безрасъдство, да се поглезиш подобаващо, а после да нямаш пари за храна, например. Аз не познавам такива хора, да си оставят децата гладни. Но сигурно има.
чак такива дето да си оставят децата гладни не познавам, но познавам такива, които са оставяли родителите си гладни за да бъдат модерно облечени #2gunfire това вече е чиста форма на егоизъм

# 8
  • Мнения: 236

Това е безрасъдство, да се поглезиш подобаващо, а после да нямаш пари за храна, например. Аз не познавам такива хора, да си оставят децата гладни. Но сигурно има.
е не става дума да сте гладни или да нямате ток/чак пък до такава степен/а и не става дума за безрасъдно глезене ,а елементарни неща като:прилични дрехи/не маркови за космически суми/,сутиени,бикини,душ-гел,крем за лице,крем за дупе против целулит,спирала за очи-някаква сносна да е що годе,гримове,преса за коса/почти всички жени имат вече/,поне 1 приличен бански за  море....ясно е че една жена се нуждае от доста повече неща отколкото един мъж.

Последна редакция: пн, 25 юни 2007, 22:32 от little Suzy

# 9
  • Мнения: 1 172
Не мисля, че е егоизъм. Въпрос на възможности и желание. Както има много бедни жени, които изглеждат великолепно, така има и много богати, които са много запуснати. Не вярвам да има майка, която оставя детето си да гладува, само и само тя да се докара с последния модел обувчици или дрешки. Оттам нататък е въпрос на приоритети. За някои е важно да купуват книги, за други дрехи, за трети пък висенето по кафета е от първостепенна важност.
Важно е всички да са доволни от живота си - кой както го разбира Simple Smile
Позволявам си да се глезя много. Ако нямах тази финансова възможност, може би щях да търся някакви компромисни варианти. Не искам да ставам запусната повлекана, само защото съм майка и имам семейство. Възхищавам се на поддържаните жени, чаровни и елегантни дори и на 50-60.

# 10
  • Мнения: 223
понякога съм голяма егоистка Embarassed

# 11
  • Мнения: 236
понякога съм голяма егоистка Embarassed
е един човек да си признае,супер си.  bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 392
познавам такива жени,но не всички са егоистки,по-скоро не могат да си направят сметка на парите и са с широки пръсти.на заплата си купува червило за 17 лв и се хранят само по заведенията,а по средата на месеца иска 20 лв назаем ,да имат поне за хляб до края на месеца,щото си мисли че като зареди хладилника до дупка и няма да й се налага да купува друго!?

# 13
  • Мнения: 6 167


откога задоволяването на необходимостите стана егоизъм  Laughing
да, успявам да правя това, което искам и нямам съпротива от страна на мъжа ми.
той е напълно наясно, че поддръжката ми не е лиготия.  както и неговата.
освен това съм и умерено капризна.
попаднала съм на разбран индивид, явно.

# 14
  • Мнения: 750
Tемата е....,,Егоист ли сте?".Нали правилно съм разбрала Rolling Eyes!?
Та....по темата,ами...да, егоист съм!И то доста голям егоист!Но това незна4и 4е децата ми не са добре обле4ени,нахранени и задоволени! Wink
Разбира се,4е никога няма да си купя обувки за 100 лв. ако знам,4е на другият ден децата ми ще хапват пе4ен въздух! Mr. Green
Но съм си егоист! EmbarassedОби4ам да се глезя сама!А когато аз правяя това за себе си и съпругът ми се вклю4ва да ме поглези!
Радвам се,4е мога да си позволя да бъда егоист! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт