Купувате ли си и душ гел и /или/ боди лосион към всеки парфюм?

  • 3 440
  • 95
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13 512
Обичате ли да ползвате душ гел и боди лосион с аромата на парфюма, който ползвате? Аз  не обичам тези боди лосиони и си ползвам други, с определена цел. А душ геловете- не на всеки, но си купувам.

# 1
  • Мнения: 2 936
kупувам,но не винаги боди-лосиони...а душ-гел още по-рядко  Confused

# 2
# 3
  • Русе
  • Мнения: 2 354
много рядко

# 4
  • София
  • Мнения: 1 423
Не.

# 5
  • Мнения: 2 035
Понякога селективна парфюмерия нали пускат по на сметка комплекти примерно парфюм + лосион на цената само на парфюма....е как да не си купи човек  Joy Затова мога да отговоря, че не винаги - но ми се е случвало.....но не да си купя, а да намажа   Mr. Green

# 6
  • Мнения: 13 512
да, и моите са от такива сетове, но боди лосионите все не ги ползвам и се вмирисват/ между другото, за разлика от парфюмите, техният срок на годност е кратък- година-две.

# 7
  • Мнения: 4 451
Нямам навика да го правя. Винаги ги купувам от различни марки. ooooh!

# 8
  • Мнения: 2 035
да, и моите са от такива сетове, но боди лосионите все не ги ползвам и се вмирисват/ между другото, за разлика от парфюмите, техният срок на годност е кратък- година-две.

Същата работа, вместо да се мажа с тях се мажа с разни други и за тия като се сетя то срока им минал ooooh!

# 9
# 10
  • Мнения: 13 512
да, и моите са от такива сетове, но боди лосионите все не ги ползвам и се вмирисват/ между другото, за разлика от парфюмите, техният срок на годност е кратък- година-две.

Същата работа, вместо да се мажа с тях се мажа с разни други и за тия като се сетя то срока им минал ooooh!
аз затова отбягвам да си ги купувам. лятото не ми е приятно да ги ползвам, тежат ми.../боди лосионите/. ползвам непарфюмирани хидратанти  за тяло на Биотерм и разни други  и душ-гел, който е достатъчно парфюмиран. Не обичам да се къпя с Doveili Palmolive. Предпочитам тези на парфюмите, защото ми доставят по-голямо удоволствие в банята. почти винаги душ-гелът и парфюмът са ми различни, но миризмата от ДГ се изпарява толкова бързо,че това няма значение

# 11
  • Мнения: 1 941
В никакъв случай не си купувам и лосиона. Няма абсолютно никакъв смисъл. Ако човек има 6-7 парфюма, кво да ги прави толкова много лосиони Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 2 386
Не, харесва ми да мириша на различно  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 917
He. Ако са в сет ги раздавам  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 216
Не си купувам винаги, защото са доста скъпи. Но на някои си ги купувам специално. Парфюмните лосиони са много трайни, някои по-трайни от самия парфюм. Често ги ползвам отделно.
Душ гел не съм имала никога.

Общи условия

Активация на акаунт