30 арабска - юбилейна /с контрол на входа/

  • 12 838
  • 303
  •   1
Отговори
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Добре дошли в юбилейната 30-та тема, на арабските мами и техните добри приятелки по българските земи!!!

На входа на темата съм назначила фейс контрол, две вещици, които да ни пазят от лоши очи, помисли и недоброжелатели. Да разпръскват и гонят болестите от нашата темичка и от списващите тук... надявам се само да не разгонят и подплашат списващите Laughing




А сега ви посрещам с:

# 1
  • Мнения: 341
Браво Катенце за хубавата темичка Heart Eyes Hug
Аз като най-видна куражлийка идвам да се разпиша първа Mr. Green
Хайде тази да я изпълнем с много смях ...пък и защо не и с още бебоци Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 3 461
 Joy JoyУби ме с тоя фейс контрол, само така Twisted Evil, пу-пу, да ни акат кокошките.  rotfImbo rotfImbo

# 3
  • Мнения: 2 804
Добра среща на всички ви !  bouquet
Ноя , много се радвам че си отново сред нас и , че детето ти вече е по - добре ! Hug
Свеър , успех ви желая ! Praynig
Зълва ми вчера я изписаха заедно с бебето Самир .
Ние сме добре решихме да го задържим бебе то , пък дано да е момче за радост на мъж ми !
Лек ден !

# 4
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Дани, много хубави новини!!!! Hug
Поздрави за решението!!!! Кураж !! Тук определено е заразно и по въздуха се носи.. от всичко се прихваща!!!

# 5
  • Мнения: 2 804
А Кате , прихваща се наистина , ма ще е за последно !
Поне този вид прихващане , че мъж ми от готвач  на банкер ще трябва да го обърне .

# 6
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Браво Дани - нова тема , нов живот - ето това е хубаво начало newsm51 МНОГО ПОЗДРАВИ НА ЗЪЛВА ТИ И НА БЕБО - ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ

# 7
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Добър ден на всички - при нас е ад - крием се като мишки и се чудим как да се охладим !!!  Сварих една голяма тенджера с ошаф от кайсийки и джанки , паркирах я в хладилника , че да поемаме течности - така ни съветват. Да спим или да правим нещо - те туй е въпроса ? Цуцка се закача с гаджета и се бъзика с тях - прави ми смях - ама не им се дава - чуди се що не можело да има чисто приятелство м/у жени и мъже ....детска му работа ....ох скука и жега ...Съборих гардеробите уж да свърша нещо - сега ме мързи да ги сбера - охххх затрупахме се с парцалаци  и все няма какво да обличаме ... отивам с последни сили да се сборя с камарата.... Спорен ден на работещите .. не се презорвайте момичета !!!

# 8
  • Мнения: 560
Ех,че хубава темичка!Браво Кате,аз си знам,че може да разчитаме на теб! newsm10 Хубави новини,хубаво начало!Дани, smile3501 за смелостта!Успех и дано да е мъжкар!
Да спим или да правим нещо - те туй е въпроса ?
Пепи,я остави тези гардероби! smile3513 Бързо в  luvbed , а...деца там се правят!
Ноич,вие как сте?Дано сте вече по-добре! Peace
Приятен и прохладен ден,момичета!  bouquet
Ели, Hug очакваме включване!Марси,как си мила?Жега голяма ли е при вас?

Последна редакция: вт, 26 юни 2007, 13:40 от didona007

# 9
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
4естито ново решение, дани!   bouquet Peaceимах такова пред4увствие!  Hugайде в отбора!и бебкото самир  Hug
кате, как е болестта?бяга наделе4е и бързо, нали? ooooh!
ноя, вие сте на подобряване , как сте ? newsm78а диетката как е? Sick
свеар, браво за добрите новини! Peace
деси, какво става с твоя стомах, все така си ? #Crazy
креми ,дай боже да се видим, да нама4каме сами! Party
после пак ще пиша!  bouquet  chef

# 10
  • Мнения: 3 461
Дани, чудесна новина Heart Eyes, аз лъжа на 1 април, теб те хваща. Mr. Green

Марси, Дидонка, Дилън е на подобряване, още е на системи, утре последно и след това на антибиотик през устата.Може да си представите каква инфекция е Sick За съжаление, Ния е с 40 от вчера, не можем да я свалим, оплаква се и тя от гърло. Преди една седмица беше с 39 и пи антибиотик, какво е това чудо #Cussing outТя поне не ми беше боледувала от 3 годишна. Sad

Креми, скайпа ми е на лаптопа и не винаги е включен, аз как да проверя за поканата, ако не ми излезе? newsm78

Гале, повече включване очакваме. Twisted Evil

Сватето сигурно реанимира Heart Eyes

Кате, очаквам да си взема приза за най-добра врачка. Twisted Evil

# 11
  • Мнения: 3 461

Какво беше това? Mr. Green

# 12
  • Мнения: 341
Днес от жегите ли от какво ли ама се изявявам като една знатна врачка/за сведение Ноя не ми е услужвала с нейното кълбо/ Joy Joy.Още първото ми пожелание в темата и действа с пълна сила.Това само може да ме радва.
Дани,поздравления за избора  bouquet
Гале, повече включване очакваме. Twisted Evil
Слушам,шефе smile3519.Нали Креми те издигна в чин трябва да ти се слуша думата Heart Eyes
Ноичка,дано на Ния по-бързо да се смъкне температурата и детето да се
оправи  Hug

# 13
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
    НОЯ  ----    Ейййййййй , тц,тц,тц - какъв беше тоя вирус-мирус дето така ви покоси - летните май станаха по-страшни от зимните ! Карай детето при онзи доктор , да не става много зле като Дилън - бреййй - да чукам на дърво от както е починала Румито , Цветка не ми е боледувала сериозно , че преди и тя с високи температури - ужас ....

# 14
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Галееееееееее , тия твоичките банани с пижами така ни разсмиват - фрът-врът-мамини кокорковци...от къде си ги смъкна?

Общи условия

Активация на акаунт