Отговори
  • Мнения: 3 268
Вчера вземам детето от градина и виждам,че е бледа като платно.Гушнах я попитах какво й е."Ами не можахме да намерим шишенцето с вода и за това днес не е пила."Просто онемях.Идваше ми да удуша тази кляфка.Шише с вода съм дала,тя не могла да го намери.Чаши няма ли,бе хора?!Какво е това идиотско поведение,направо съм потресена.Днес детето плаче,не иска да ходи.Оставих я със сестра ми.Треперя като ви го пиша това.Толкова съм ядосана.

# 1
  • Мнения: 819
 Shocked   ooooh!  Ужас! Чак не е за вярване! Ти не "поговори" ли с учителката? Че в тия жеги може и да припадне детенцето! Ние също сме в сборна група в друга градина и хич не ми е спокойно и на мен - изобщо не познавам госпожите, а едната /добре, че е на съседната група...всъщност не е добре, нали и там са деца/ хич не ми вдъхва доверие, доста е грубичка. Но пък имат автомат за вода и всяко дете си налива , когато поиска. Отделно съм и сложила и шише с вода в гардеробчето, въпреки , че доста протестираха с/у това.
А иначе в нейната си градина ли е или в друга?

# 2
  • София
  • Мнения: 1 062
По принцип съм толерантна към лелките, но това е престъпно. Не бих оставила нещата така в никакъв случай!!!

# 3
  • Мнения: 3 268
В неделя я грабвам и при мама в провинцията.Хич не ми се разправя с директорката.Професията възпитател не е за всеки,трябва да ти е в сърцето.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 062
За мен това би било въпрос и на отговорност към другите деца в тази група.
Ти си знаеш.

# 5
  • Мнения: 3 268
За мен това би било въпрос и на отговорност към другите деца в тази група.
Ти си знаеш.
Права си,така е,но те са на по 50 години.Ще говоря с директорката утре.Обещавам.

# 6
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Уф, аз ли все на такива случаи попадам, но поради подобни причини се отказах да давам детето на градина.

   Не бих си премълчала за такова нещо, те по същата логика и без храна биха я оставили!

# 7
  • София
  • Мнения: 1 062
Права си,така е,но те са на по 50 години.Ще говоря с директорката утре.Обещавам.

Радвам се, че така реши. Определено трябва да научи директорката.   bouquet

Биляна, без храна - все ще има оправдание някакво. Но без вода в това време - това е престъпно, особено към дете.

# 8
  • Мнения: 3 146
Не мога да повярвам. И това в един от най-топлите дни в годината. Направо са за съд, мен ако питате.

# 9
  • Мнения: 3 268
Искам само да уточня,че нашите госпожи тя много ги обича,те са прекрасни и много добре се грижат за децата.Тези,за които говоря са само за този месец за сборната група,дежурни.Изобщо не им пука.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 339
Как така  Shocked Това не само директора ами и по нагоре трябва да се знае

# 11
  • Мнения: 6 206
Да, сборните групи са отвратителни...
Разбрах, че детето ми е в сборна група в деня, в който го взех и по блузата му имаше цялата история на дневното меню, лицето му беше мръсно и се зарадва неимоверно като видя спасението си - мен и баща му. В сборна група ли е, започва да се моли от вечерта да не ходи.
Ужасно е. Бих го дала само ако са неговите госпожи. Иначе никога повече.

# 12
  • Мнения: 4 406
невереоятно съвпадение! и аз съм в дилема от тази сутрин- снощи никой не е забелязал, че майка ми взема детето от градина... ми можеше да е всеки... или ако са видели, не са дали знак.
тази сутрин го оставих разплакан, не искаше да ходи... дано се е успокоил, но до края на седмицата мисля да викам свеки на помощ...

# 13
  • Мнения: 771
Тази случка в ясла ли се случва? Защото до колкото знам в д.гр. има учителки и лелки, а не "възпитателки. Освен това, сборните групи са неизбежно "мероприятие". Когата от всяка група останат по 5-6 деца, нормално е да се сформира сборна група. а освен това бъдете сигурни, че на въпросните "дежурни" учителки също не им е безкрайно приятно да работят с деца от 3 до 7 год. В НИКАКЪВ случай не защитавам въпросната кокона. Аз на секундата щях да я хвана за косицата! Просто обяснявам, пче летния период е ужасен и не рядко има деца от други д.гр и стигат до 34-5 в една група. Просто въпрос за ИКОНОМИИ на общините!

# 14
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 316
Това е ужасно - как ще оставят детенцето без вода  ooooh!
И на мен не ми допадат сборните групи, а и на синът ми - също. Иначе до сега е ходил винаги с желание на детска, но в момента правят ремонт на тяхната занималня и са събрали децата от две групи заедно + няколко новопостъпили след изписване на таз-есенните първолаци.
Не става дума за София и до момента групите бяха до 20 деца. Сега са 32. Ужас.

Общи условия

Активация на акаунт