kade da otida?

  • 933
  • 14
  •   1
Отговори
 Rolling Eyesако някои би ми помогнал и да ме насо4и в коя клиника да направя поредното си инвитро нека пи6е...имам два неуспе6ни опита.Вси4ко е наред а нестава!Мисля да пробвам о6те веднъж поне! newsm78

# 1
  • Мнения: 3 010
В София при д-р Стаменов или д-р Владимиров!!!
Във Варна при доц. Маркова/ д-р Александров - 2мата са в екип!!!

# 2
  • Мнения: 1 143
Къде си правила предишните опити? Това, че не се е получило 2 пъти, не означава, според мен, че трябва да смениш лекаря си. Той те познава най-добре, знае какво сте правили до сега и какво би могло да се промени. Лекарят прави каквото може, но не всичко зависи от него.

# 3
  • Мнения: 902
Вси4ко е наред а нестава!Мисля да пробвам о6те веднъж поне!

Това е почти невъзможно. Винаги има причина, най-вероятно не е открита.
Какви изследвания сте правили?
Къде?
При кого са предишните ти опити?

Горе главата! Ще стане!

# 4
  • Мнения: 3 010
shoshka e права, моя грешка, 4е трябваше да те питам първо къде си ходила до сега?! Ина4е ако аз трябваше тепърва да избирам клиника, щеше да е някоя от горепосо4ените от мен.

# 5
shoshka e права, моя грешка, 4е трябваше да те питам първо къде си ходила до сега?! Ина4е ако аз трябваше тепърва да избирам клиника, щеше да е някоя от горепосо4ените от мен.
  ходих в софия...тина киркова...др.Иорданов.

# 6
  • Мнения: 3 010
погледни тук може и да ти е полезно:
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&board=8.0

# 7
# 8
  • Мнения: 902
Смени клиниката. Подозирам, че сте изпуснали доста изследвания.
Какъв проблем ви доведе до инвитро?

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Преди година въпросният доктор без да ми погледне изследванията и на мъжа ми също,отсече инвитро.

# 10
Смени клиниката. Подозирам, че сте изпуснали доста изследвания.
Какъв проблем ви доведе до инвитро?
имах 2 извунмато4ни няма ми тръбите!

# 11
  • Мнения: 1 950
Смени екипа, момичетата по-горе са ти дали инфо за най-добрите клиники Peace
Успех и късмет  bouquet

# 12
  • Мнения: 902
Вариант 1 - д-р Персенска (от екипа на д-р Стаменов) за консултация и изследвания.
Вариант 2 - д-р Владимиров.

# 13
  • Мнения: 3 010
Вариант- 3 д-р Александров Варна  Mr. Green но подозирам, 4е ще ти е дале4е и за това white ти е дала най-добрият съвет.....

# 14
  • до морето
  • Мнения: 494
Четох, че д-р Александров прекратявал работа по проблемите на стерилитета. Ако това излезе вярно инфото за xristina1973 няма да е много точно.

Общи условия

Активация на акаунт