Моля препоръчайте

  • 676
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 69
Обръщам се към бъдещите и настоящие майчета от Бургас, да ми препоръчат акушер-гинеколог - който работи с касата, и да споделят впечатленията си. Аз вече съм в 8г.с, а не съм се спряла на никой.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 289
Здравей  Няма да е препоръка а споделен опит Ходих при д-р Радев в ІІІ поликлиника - там консултациите и болничните са безплатни Аз имах проблемна бременност и още преди да дойде времето за Ія видеозон ме гледа без да ми вземе пари. /а иначе трябва- всъщност акушерката при него ми беше малко позната newsm78/  От ІІя месец до края бях в болнични. 2-3 пъти ходих при д-р Парушева - работи с д-р Калчева- но не я ангажирах Стажантка е наистина но всеки ден е на работа в родилното до обяд - следобед е вкабинета си. Родих в делничен ден и тя остана при мен докато родя дори ми помогна за да стане до края на смяната й Laughing После й се отблагодарих Сега една позната ми каза че знаела за нея че била добра Мисля че добрите АГ не работят с касата Може би ги знаеш д-р Гамишев, Калчева, Георгиев, Драгнева, Лазарова /малко е грубичка но е завеждащ Патологията/ Имаше една в Света София но сега не се сещам за името й - работи със ЗК но когато реши да те прегледа на видеоз взема 10-15 лева. 

# 2
  • Мнения: 565
Аз ходя при д-р Гамишев. Доволна съм от отношението. Първите два пъти ме гледа на ехографа безплатно и не съм плащала нищо. Едва последния път започнах да си плащам ехографа по 15 лв. Иследвания си ми назначи. За сега съм доволна като цяло. Освен това е израждащ лекар и се надявам да се уговоря нещо с него по нататък. За специалист не коментирам защото съм на мнение, че когато всичко е наред и няма проблеми всички са специалисти. Ако държиш да е жена за Мърмърова съм чувала хубави неща.
Ако искаш влез има тема за бургаските  АГ.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=10705.0

# 3
  • Мнения: 814
 Чувала съм хубави неща за Др. Нина Добрева и Др. Дорийска. И двете работят с Здравната каса, също така работят и в Родилното и можеш да си направиш уговорка за раждането. Лека бременност.

# 4
  • Мнения: 4 546
ами аз не ти препоръчвам да се записваш в Св. София  Confused ама просто не знам кой да ти препоръчам  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 69
много благодаря за отговорите Simple Smile. От това, което прочетох от линка, който katalina е дала, се спирам за момента на Дорийска и Гамишев.
katalina - можеш ли да ми дадеш координатите на Гамишев- адрес,телефон(наистина ли е толкова трудно с часовете при него)?

Общи условия

Активация на акаунт