Казвате ли на мъжете си, когато свекитата ви ядосат?

  • 3 451
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 453
До сега съм му спестявала всичко, защото смятам, че това са си наши взаимоотношения, но вече чашата започва да прелива...
Знам, че отворя ли си устата ще стане скандал, а спирачката винаги е била в мен, като си мълча и укротявам спорещите...
Мразя скандали и ги избягвам, съответно другата ми алтернатива е да продължавам по старому и да правя "Лицемер фест 2007", а това ми тежи...
Давайте акъл!

# 1
  • Мнения: 2 270
Казвам му всичко, по-добре е той да се разбере с майка му

# 2
  • Мнения: 263
Казвам всичко! Имаше период, когато си мълчах и накрая той с учудване установи, че има проблем! Мъжете не са гадатели и за да може да заеме позиция е добре да е запознат с това, което ти чувстваш. А, че майка му ще намери начин да се оплаче от теб: не се съмнявай! Аз си мислех, че свеки е свястна докато не прекали! Сега не си правя илюзии: да знае всичко, за да не съм аз виновната накрая!
А и е вярно, че ако може той да се оправи и той да говори с майка си за проблемите те по-лесно ще се решат!

# 3
  • Варна
  • Мнения: 567
Казвам му всичко, до време мълчах ама то такава напаст няма!

# 4
  • Мнения: 4 546
казвам му като ме ядосат. резултатът е или, че се караме, или че вече не ми обръща внимание. чудя се има ли смисъл въобще да му дудна - и без това нищо не прави по въпроса   Close  поне аз малко изпускам парата  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 473
Казвам му всичко и се опитвам да го накарам той да се разбере с нея, обаче опитите му се оказват напразни. И двамата стигнахме до извода, че трябва аз да започна да й казвам всичко, което ме дразни, защото вече много ми завира чайника. Тя е от хората, които дума не дават да им се каже, връцва се, намусва се сърдита и рони крокодилски сълзи на свекъра. И той съответно готов за кавга само ме чака да кажа нещо. Да ама не. Вече ще се разправям се нея та пушек ще се вдига, каквото ще да става. Нервите ми изтъняха съвсем.

# 6
  • Мнения: 234
Нищо не му спестявам,всичко му казвам при първа възможност/веднага/.Само,че в нашия случай той все не смее да каже нещо на майка си или баща си,да не би да ги засегне случайно и аз като си отворя голямата уста става лошо след това.
В началото като се оженихме и майка му ми вика"Няма да му казваш за нещата между нас.Да не се натоварва излишно"
Да бе,да.Тя не е наред нещо.Ми аз да не съм от камък-без чувства.Що пък само аз да се натоварвам?Щом сме семейство с него,ще понасяме и радости и несгоди заедно.

# 7
  • Мнения: 4 324
За сега му спестявам дребните неща които ме дразнят, защото са ужасно дребни и не бива дори аз да им обръщам внимание (получава се отчасти) Wink

Но иначе, не бих му спестила по-сериозните неща. Аз с нея не сикам и няма да се карам, оставям това в негови ръце.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 294
Никога не съм си премълчавала  Naughty и винаги му казвам, ако  свекито ме е ядосала  Peace

# 9
  • Мнения: 453
Не се сдържах и му казах. Тя просто се опитва да манипулира чрез 3ти човек, за да излезе
"чиста" накрая, ама всичко му изпях. Той просто ми каза да си го пускам през ушите и да не й обръщам внимание... Лесно му е на него...

# 10
  • Мнения: 6 992
Казвам.
Тя също му казва, когоато съм я ядосала/засегнала без да разбера.

# 11
  • София
  • Мнения: 461
казвам му като ме ядосат. резултатът е или, че се караме, или че вече не ми обръща внимание. чудя се има ли смисъл въобще да му дудна - и без това нищо не прави по въпроса   Close  поне аз малко изпускам парата  Rolling Eyes


охх, и при нас е така, за съжаление, все сръдни и укори, че аз съм лоша Sad

# 12
  • Мнения: 3 675
Аз свеки нямам, т.е. имам, ама с мъжа ми са скарани от много години и не си говорят и виждат. Тъй ще съм късметлийка. Mr. Green

# 13
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Казвам, но полза няма. Ако той й каже на нея, тя ми се сърди, че го ползвам за посредник- като имало проблем да съм говорела директно с нея. Ако говоря направо с нея обаче се стига до големи разправии. Тя не търпи възражение (но казва същото за мен!) независимо от тона и няма излизане на глава с нея.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Месец и половина мълчах. Докарах си здравословни проблеми и няколко скандала за глупости от нейна страна. Накрая си казах всичко и тя беше много учудена-как така казвам на мъжа ми, това били наши си работи. Разчиташе, че ще си мълча и наглостта и стигна степен, клоняща към безкрайност. Сега си казвам почти всичко. Дребните неща ги спестявам и се старя самата аз да не обръщам внимание. Това е. Ако позволиш да те правят на маймуна, бъди сигурна, че ще се възползват. Важи и в други ситуации, не само в тази.

Общи условия

Активация на акаунт