За мекия накрайник на чашката на AVENT?

  • 571
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 407
Имам мек накрайник на шише на AVENT.
Но когато малката пие вода или друго от него, от дупчицата за взимане на въздух и капе вода в нослето.
Иначе уж правилно го слагам, но това капене е неприятно.
Имате ли някакво обяснение или дадените 16 лв. отиват на вятъра?

# 1
# 2
  • Мнения: 1 881
И ние имаме такава чашка, капеше по едно време, сега спря да капе /нямам обяснение как от самосебе си спря/, но чак в нослето newsm78

Мисля, че децата ги експлоатират неправилно, колкото и глупаво да звучи Mr. Green

# 3
  • Мнения: 483
Не я пълни цялата, слагай по 1/3 newsm78

# 4
  • Мнения: 676
Ние не сме имали проблем нито смекия нито сега с твърдия накрайник, наистина като го надигаш да пие гледай тази дупчица да не се пълни със сок, защото оттам се поема въздуха.

# 5
  • Мнения: 247
Имах същия проблем,но при мен стана след като смених мекия с по-твърдия накрайник...вбесявах се ,че толкова скъпо шише и накрайници уж универсални и маркови създават такъв проблем.Чантата ми постоянно бе мокра ,а и когато сина ми пиеше се мокреше,а той беше вече голям,та не може да става дума за неправилна пиене...прежалих 20 лева-това е цената на 2 накрайника тук и смених шишето с друга марка.И не препоръчвам вече AVENT

# 6
  • Мнения: 2 616
Имах същия проблем,но при мен стана след като смених мекия с по-твърдия накрайник...вбесявах се ,че толкова скъпо шише и накрайници уж универсални и маркови създават такъв проблем.Чантата ми постоянно бе мокра ,а и когато сина ми пиеше се мокреше,а той беше вече голям,та не може да става дума за неправилна пиене...прежалих 20 лева-това е цената на 2 накрайника тук и смених шишето с друга марка.И не препоръчвам вече AVENT

Какво ползваш сега

# 7
  • Мнения: 858
И ние се мъчихме с тази чаша и мекият накрайник който слагахме на шишето и имахме същият проблем.И моят син просто се научи да пие от обикновенна чаша със и без сламка.

# 8
  • Мнения: 941
мислех,че само ние имаме този проблем,че не го слагам правилно и т.н. малкия е вир-вода
Ние не сме имали проблем нито смекия нито сега с твърдия накрайник, наистина като го надигаш да пие гледай тази дупчица да не се пълни със сок, защото оттам се поема въздуха.
  от която и страна да е дупката,пак капе #Cussing out

# 9
# 10
  • Варна
  • Мнения: 59
Вече наистина се убедих че AVENT не са толкова хубава марка шишета.Първо ми изтичаше а и още  от уплътнението на завъртване .Оливах си всичко в близост до шишето с вода.Сега и с накрайника за чаша.И нашия и пълни носа с вода.

Общи условия

Активация на акаунт