С какъв (цвят) педикюр сте, красиви мами?

  • 6 171
  • 122
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 079
Привет!
Признавам, че не съм търсила дали има подобна тема  Embarassed, възползвам се от малкото отпуснато ми време докато дребното спи...
Вчера ме обзе музата да си правя педикюр в по - особен цвят  Party, и взех, та си наклепах ноктите на краката в ... черно. :Като си мислех, че много ще се съчетава с облеклото ми за вечерта (бял панталон и черен топ...) Но... не останах (меко казано) никак очарована. Да не кажа, че много циганско ми се видя...  Embarassed И се замислих - КАКЪВ ЦВЯТ Е АКТУАЛЕН ТОВА ЛЯТО, вие какво мислите за тази моя приумица (черния педикюр...), какво предпочитате и какво ви харесва. Аз по принцип харесвам яркия педикюр, много жизнерадостно и весело ми действа, просто ми харесва как стои. На ръцете почти винаги си правя френски (или само заздравител)...
Вие сте! Hug

# 1
  • Мнения: 13 512
Червено за лятото или оранжево. Съобразявам се какъв цвят чехли или сандали  ще обуя.

# 2
  • Мнения: 696
В момента съм в много тъмно бордо на бели цветя. Харесвам и черно за основа с някаква декорация отгоре. Не ми е циганско. Ако е направено добре стои много стилно.

# 3
  • Мнения: 302
Сега съм с тъмно червен с едно бяло цвете на големия пръст и мали червени камъчета

# 4
  • Мнения: 68
Черен педикюр ми изглежда грозно. Харесвам червеното във всички нюанси или френски педикюр.

А сега съм с бледо розов, сама мога да се лакирам само с полу-прозрачни лакове.  Tired

# 5
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 364
Предпочитам по-неутрални цветове - сега съм с бежов педикюр.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 743
Червено за лятото или оранжево. Съобразявам се какъв цвят чехли или сандали  ще обуя.
Така съм и аз.  Peace

# 7
  • Мнения: 1 941
В момента съм с френч  Laughing Черен лак си слагам по принцип много, ама много рядко, при това САМО зимата. За лятото някак си не ми се вързва много... По принцип се лакирам и на краката и на ръцете основно с френски, червен или наситено розов цвят. Други не признавам ...

# 8
  • Мнения: 1 952
С червеникаво- оранжев и бяла китка със зелени листенца на палеца, много красиво.

# 9
  • Мнения: 1 277
С вишнево червен.

# 10
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Аз залагам на бялото,съчетава се с всички чехли

# 11
  • Мнения: 222
Тъмно розово с бели цвтея

# 12
  • Мнения: 57
Аз съм със коралово-перлен.

# 13
  • Мнения: 528
В момента-малиново.
През лятото предпочитам свежите и ярките цветове. Декорации не харесвам. Черни нокти също.

# 14
  • София
  • Мнения: 7 765
С лилав.

Общи условия

Активация на акаунт