изправяне на коса с преса сама в къщи или на фризьор?

  • 6 864
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 236
кое е по удачно и колко е горе-долу изправяне в салон,като цена?

# 1
  • Мнения: X
Около 20-на лева е изправянето при фризьор, а хубава преса може да си намериш от 80 до 250 лева. Аз се изправям в домашни условия.

# 2
  • Мнения: 3 782
кое е по удачно и колко е горе-долу изправяне в салон,като цена?
Най-добре е да вложиш повече пари в покупката на преса, отколкото всеки път когато искаш нещо по-различно да посещаваш фризьор. Иначе цените при фризьор са около 15-20 лв., но цената зависи къде, в кой град, при кой фризьор.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 415
и аз се изправям вкъщи, пресата ми е много добра, но никога косата ми не изглежда така, както когато я изправя фризьор...но иначе е скъпо удоволствие да ходиш след всяко миене на косата при фризьор, за да ти я изправят  Peace

# 4
  • Мнения: 6 958
кое е по удачно и колко е горе-долу изправяне в салон,като цена?
Най-добре е да вложиш повече пари в покупката на преса, отколкото всеки път когато искаш нещо по-различно да посещаваш фризьор. Иначе цените при фризьор са около 15-20 лв., но цената зависи къде, в кой град, при кой фризьор.

Ако си я изправяш често (не е препоръчително за косъма) си купи преса и го прави в къщи, но ако го правиш рядко и за удоволствие (по удачния вариант според мен) отиди на фризъор, защото изправянето там не може да се сравни с това направено в домашни условия  Peace

# 5
  • Мнения: 9 063
Ако редовно си я изправяш, купи си една преса за домашно ползване, не е нужно да даваш 100 лв., аз ползвам за 20, керамична - и ми изправя косата страхотно, Сапир е марката, от Метро си я купих - е, честна дума, друга преса такъв ефект върху косата ми е нямала, супер доволна съм.
Задължително е и ползването на защитни продукти, заради термалната обработка на косъма - аз ползвам спрей на Индола, преди изправянето напръсквам косата.

# 6
  • Мнения: 7 186
Ако смяташ да ходиш редовно за изправяне в салон, по- добре си купи една хубава преса. Ще ти излезе по- евтино, а и ще си спестиш време.

# 7
  • Мнения: 1 098
Имам хубава преса, с която от три години си изправям косата сама вкъщи, но преди това и със сушоар

# 8
  • Мнения: 2 427
При фризюр единствено.С четка и сешоар единствено.Не обичам пресите,а и с преса длаеч не става така лъскава и лека ,както с помоща на дебелата четка и сешоара.След процедурата имам усещането че съм без глава,толкова лека се чувствам,блясъка е неописуем,а и все пак щади повече косъма от горещата преса.

# 9
  • Мнения: 118
ако я изправяш често купи си преса, но при фризьор става най-добре  Grinning

# 10
  • Мнения: 108
Взимаш си една професионална преса с керамично или най-добре стъклокерамично покритие и няма да ти се налага да ходиш на фризиор,а ще си я изправяш сама  Simple Smile както правя аз..даже мисля да сменям пресата и да си купя "Ремингтън"..но не съм твърдо решена още newsm78

# 11
  • Мнения: 4 053
имам преса и се правя сама,
но,наистина до сега не съм докарвала същия ефект,както ако ме духа фризьор,
но,не винаги мога да отделя време за посещение в салон,
така че.....си оставам сама с пресата  Wink

# 12
  • София
  • Мнения: 7 753
И аз си изправям косата сама с преса. Доволна съм от резултата и спестявам разкарвания до фризъор постоянно.  Peace

# 13
  • Мнения: 6 607
И аз се изправям сама в къщи.

# 14
  • Мнения: 5 313
и сама и при фризьор се изправям,но ефекта при профисионалист е много по добър.

Общи условия

Активация на акаунт