Изследване за алергия към котки, къде?

  • 3 190
  • 2
  •   1
Отговори
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 394
Синът ми е с постоянна кашлица от месец. Гърдите са чисти, гърлото е спокойно. Има и лека хрема, но според лекаря не тя е причина за кашлицата, а е по-скоро алергичен тип. Имаме котка в къщи и се притесняваме да не би тя да е отключила някаква алергична реакция. Питането ми е къде може да направим такова изследване и колко ще струва? Д-р Масларски от Вита ми даде телефоните на д-р Мустаков. Доста често са съм срещала името му тук във форума. Задължително ли трябва да минем през него?
Моля, ако някой  е минал по този път да сподели опит. Благодаря предварително   bouquet

# 1
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Виждам че сте в София. Можете да го тествате в клиниката по алергология в Медицинска академия. Д-р Мустаков е детския алерголог. Работи там всеки ден мисля до 13.30. Тестовете се плащат така че нямате нужда от направление.  Мисля че общо излизаше 24 лв. но зависи колко теста ще му направят. Може да се окаже че не е от котките а от прахта или хлебарките. Аз имам две котки и като сетаствах преди години с изненада установих че съм алергична към някаква порода американски хлебарки и домашна прах. Махнах хлебарките и повечето източници на прах и нямам алергични пристъпи въпреки че все още си гледам двете котки.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 610
Д-р Масларски от Вита ми даде телефоните на д-р Мустаков. Доста често са съм срещала името му тук във форума. Задължително ли трябва да минем през него?
Моля, ако някой  е минал по този път да сподели опит. Благодаря предварително   bouquet

Няма нищо задължително.Всичко са препоръки,мнения,а решенията всеки взима сам за себе си(или за детето си в случая) Peace
Аз съм водила големия при Мустаков и съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт