Т - 38 градуса!!! Мога ли да кърмя???

  • 679
  • 3
  •   1
Отговори
  • България
  • Мнения: 3 617
Момичета, вчера ми се наложи да излизам в жегата и май слънчасах. Вечерта се чувствах много зле, цялото тяло ме болеше. Преди малко ставах да кърмя малката ( която напослядък не се будеше по това време , но сега се събуди). реших да си измеря температурата и много се стреснах - 38 градуса. Не помня от кога не съм имала висока Т. Какво да правя? Мога ли да кърмя и как  да я сваля без лекарства  Praynig  Praynig  Praynig

Последна редакция: ср, 27 юни 2007, 05:27 от Тина78

# 1
  • Мнения: 3 089
и тук да напиша, нищо че в отчетната вече писах - аз бих кърмила. хеле пък ако иде реч за (потенциално) слънчасване - тогава вярно Т ще е висока, но краткотрайна и бързо ще се повлияе от лекарства.

и не забравяй, че едно време нашите баби са жънали и са кърмели, а 100% са слънчасвали по деретата и нивите  Peace

# 2
  • Мнения: 146
Tина, мисля че можеш да изпиеш един парацетамол за сваляне на Т, няма да навреди на бебчо, когато го кърмиш.

# 3
  • Мнения: 1 924
В родилното ни бяха казали, че с температура до 38 градуса не е проблем да се кърми,
а и щом е от прегряване, спокойно.
Аз вчера през деня също като че ли малко се разгорещих Laughing, макар че не съм си мерила дали е по-висока от обичайното.

Общи условия

Активация на акаунт