моминско парти

  • 4 482
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30

Трябва да оранизирам моминско парти,моля някой ако има някакви идеи да ги сподели с мен ще ви бъда благодарна Hug Laughing

Последна редакция: чт, 28 юни 2007, 09:26 от tokumbo

# 1
  • София
  • Мнения: 1 450
Намери малко заведение и : www.sekulstrip.com

# 2
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Бих отишла с всичките ми най-добри приятелки извън града, на място където знам, че ще се отпуснем и ще релаксираме. Естествено, всяка от тях ще трябва да си "плати". Поне 2 нощи споделяне на спомени.  След такова изкарване аз лично се чувствам като нова и готова за всичко.

# 3
  • Мнения: 442
прочетох `мормонско парти` Joy`

сигурна съм, че ще си изкарате добре! обожавам събирания `по женски`

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Намери готино заведение, има такива, в които има женски вечери с мъжки стриптийз. Така няма да ти се наложи да плащаш допълнително, защото се предлага от заведението. Може преди това да пийнете и хапнете някъде другаде или вкъщи...За моето бях резервирала места в ресторант (повече като механа изглеждаше), с хубава музика, която предполагаше повече пиене и по-малко хапване, там платих аз...а за после резервирах места в дискотека със стриптийз на масата...Прекарахме си страхотно, само дето постоянно ни се лепиха мъже, но това е част от очарованието Whistling
Ако си от Пловдив, мога да помогна повече...

# 5
  • Мнения: 2 821
Отидете на "Максимус", там черпели с питиета Joy

# 6
  • Мнения: 1 952
Мен лично стриптийзът ме дразни и изрично ще предупредя разни изрусени глупаци с пъпки по гърба да не се канят на моето парти.

# 7
  • Мнения: 677
сигурна съм, че ще си изкарате добре! обожавам събирания `по женски`

И аз ги обожавам!

# 8
  • Мнения: 1 250
Отидете на "Максимус", там черпели с питиета Joy

И то лично Пламен, нали?

# 9
  • Мнения: 71
Виж тук има предложение за моминско парти

# 10
# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Това е много по-готино от стриптийз бар, в който ти се надува главата и на сутринта се чувстваш ужасно...Особено, ако е един ден преди сватбата Sunglasses

# 12
  • Мнения: 2 386
Отидете на "Максимус", там черпели с питиета Joy

И то лично Пламен, нали?

Нищо не сте разбрали, ей, ''задръстени домакини''.. ''МаксимуМ, ви казаха. И Пламен харесва само мириносови овци ''  Mr. Green Mr. Green


По темата - И аз за Секулчо съм чувала добри неща. После вероятно ще питаш и за подаръците ( аз поне така правех), та - секс белезници, плюшени играчки, евентуално цветя...

# 13
  • Мнения: 3 423
Уредете нещо специално за мацката.
Ако отидете на стриптийз, не е сигурно,
че точно нея ще я изкарат да се чепи с
чеповете. Или поканете някой жиголо, та
да я огрее само нея (айде, от мен да мине,
може и вас по веднъж), или направете нещо
друго лично. Стриптийз може да посещавате
по всяко време. Що не направите тениски с
датата на последната й предбрачна нощ, пък
да се поразходите из центъра на града и да
накарате случайни минувачи да й напишат
някоя и друга добра дума или пожелание върху
тениската. И целувки. Напийте я. Да го помни.

# 14
  • Мнения: 30
спа идеята е супер,но на момата и се лудее,че от скоро е майка знаете как е,дами дайте ми още идеи Praynig

Общи условия

Активация на акаунт