Строителна фирма "Стилстрой"

  • 5 521
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 73
Здравейте момичета,

Ако някоя от Вас е чувала нещо за тази фирма или си е купила жилище от нея нека сподели отзиви. Интересува ме да ли са коректни.
Имаме намерение да си купим жилище на зелено, а в интернет нищо не мога да намеря за нея.
 Ще съм много благодарна ако ми дадете някаква онфирмация.

Благодаря Ви

# 1
  • София
  • Мнения: 794
Здравей,
за жалост не мога да ти кажа как строят,
но миналата седмица ходих в офиса им в Младост 1А, да питам за един проект, който започва там в района, но не го строят те ( за него писах тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=201390.0 3-ти блок от комплекса )
Работят като агенция и комисионната им е 2,5% Даже не разбрах, че и те се занимават със строителство и инвестиции!!!
Това е, което аз знам!
Може би няма да е лошо да пуснеме тук една тема за мнения за стройтели, инвеститори и агенции. Тук шанса някой да ти отговори е много по-голям, от колкото във форумите за недвижими имоти!

Последна редакция: ср, 27 юни 2007, 12:11 от lo80

# 2
  • София
  • Мнения: 794
Нали за тези говориш: http://www.stilstroi.com

"Агенция за недвижими имоти, занимаваща се с покупко-продажба на апартаменти, парцели, наеми.На пазара от 1997г.Осъществява консултации, проучвания на пазарната конюнктура и справки за банкови ипотечни кредити."

Това е от сайта им

# 3
  • Мнения: 73
Ло80, не е тази.
Фирмата, за която аз питам е само "Стилстрой" и офисът им се намира на бул. "Дундуков", а строят близо до Сливница и Константин Величков.

# 4
  • София
  • Мнения: 794
Извинявай тогава,
но толкова много са фирмите, в чиито имена присъстват думите "стил", "строй", "билд", "контракт", "арт", "корект", "комерс"......., че вече ги омотах напълно! Вече всички ми звучат еднакво!

# 5
  • Мнения: 73
 Grinning Няма проблем.
Много хубаво направи, че започна нова тема за строителните фирми, защото има доста некоректни, а няма много информация.
Дано някой е чувал нещо за фирмата "Стилстрой", за която аз питам, че нещо ни притесняват и не знаем как да постъпим.

Общи условия

Активация на акаунт