дайте мнение за климатиците osaka

  • 7 242
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 978
някоя от вас мами да има климатик с тази марка, че засега на нея сме се спряли-не се издържа на тая жега ей!!! Crazy Crazy Crazy

# 1
  • Мнения: 1 925
Тук има много информация - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=98573.0
Аз лично никога не бих си взела ОСАКА...
  Naughty

# 2
  • Мнения: 784
Имаме два такива - единия инверторен - от 4 години, другия - обикновен - от 1г. Доволни сме!Не сме имали никакви проблеми, не са се разваляли, а сега в тези жеги работят денонощно.
Климатиците са в двете стаи и при отворени врати охлаждат целия апартамент - тристаен.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 366
Не си купувай климатик ОсакаNaughty
Ние си купихме преди 2 години инвертор 12- Осака от Еко клима Варна и още като го сложиха не проработи,после донесоха друг и той не проработи,ремонтирваха вътрешното тяло в къщи ,а външното го взеха и уж донесоха  ново - трето подред и вече работи но не съм доволна от него изобщо.Дай малко повече пари но си купи свестен климатик.

# 4
  • Мнения: 1 925
Не си купувай климатик ОсакаNaughty
Ние си купихме преди 2 години инвертор 12- Осака от Еко клима Варна и още като го сложиха не проработи,после донесоха друг и той не проработи,ремонтирваха вътрешното тяло в къщи ,а външното го взеха и уж донесоха  ново - трето подред и вече работи но не съм доволна от него изобщо.Дай малко повече пари но си купи свестен климатик.
Именно при климатиците от сорта на ОСАКА на 10 - с 9 имаш проблеми, въпрос на голяяям късмет е. Както казват в бранша "ОСАКА пак се ОАКА "  hahaha

# 5
  • Мнения: 46 437
Да не отварям нова тема ...

Stra4iatela, към NIPPON сме се насочили, кажи 2 думи  Blush

# 6
  • Мнения: 1 313
Аз не разбирам от техника, но в дома на родителите ми климатика е Osaka - вече е на 5-6 години и работи перфектно. За офиса взеха също такива, те са на 3-4 години и също работят без проблем. Затова си взех и за в къщи на същата марка, но той е само на 1 година и не е показателен. Всички тези климатици се ползват само лятото обаче. Не знам как биха се представили при целогодишна употреба, т.е. и за отопление ако се ползват.

# 7
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Толкова теми прочетох за климатици тук във форума..и в едно съм сигурна- ОСАКА няма да си купя  Peace

# 8
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Имаме два такива единият е от 5-6 години, другият от две.. И третият ще е такъв. Единият е 24-ка и много по безшумен от Панасоника на съседа, който вие по цяла нощ.
Форумът не е най-доброто място за консултация. Всеки хвали каквото има.
От друга страна не можеш да плюеш нещо, което лично не си ползвал.
А и при уредите винаги е въпрос на късмет и от най реномирана марка да е може да ти се падне точно този с дефект.
И последно хубаво е да се слушат консултантите за параметрите на климатика, спрямо помещението.

# 9
  • Мнения: 1 925
Никол, ами същото като ОСАКА  #2gunfire За охлаждане ли ти трябва ? За какви пари и какво помещение ?

# 10
  • Мнения: 46 437
Никол, ами същото като ОСАКА  #2gunfire За охлаждане ли ти трябва ? За какви пари и какво помещение ?


За охлаждане само.
Помещението е малко 5/3.60. За парите колкото по-евтино, толкова по-добре, защото апартаментът ни е хладен и ще се ползва рядко, просто не ни се влага голяма сума, за нещо, което ще се ползва 2 седмици в годината  Embarassed ... то като минаха големите жеги, май започнахме да го отлагаме  ooooh! всяка година така става  Close

Общи условия

Активация на акаунт