Проф. Найден Пранчев

  • 5 950
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 636
Някой чувал ли е за проф. Найден Пранчев от МД? Дали е добър акушер-гинеколог?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 686
Посещавала съм частния му кабинет. Мнението ми е доста противоречиво. Първо - много е груб, и като отношение и като преглежда. Второ - не дава изследванията ти, а остават при него - това не позволява консултация с друг специалист. При него не се записват часове, а отиваш на място и си чакаш реда. Винаги има ужасно много чакащи жени - по-малко от 2 часа не съм чакала, а е имало и 5!!! В майчин дом (с направление) няма да ти обърне внимание (там се занимава само с разни специални случаи), а ще те препрати към частния си кабинет.

На мен лично ми помогна страшно много, защото имах 3-та РАР група на цитонамазката и ме докара до 1-ва група. И то без никакви последствия, както при горенето, например. Но това беше свързано с двумесечните ми посещения, всеки ден, за лазертерапия. Доколкото знам е един от малкото, които имат апарат за такива процедури. Наистина терапията е без никакви последствия за тъканите, но е много продължителна, което на мен ми беше мъчително.

Иначе той е специалист по стерилитет и му се носи славата, че има наистина голям успех в тази област. Има огромни албуми със снимки на бебета, които, както казва, ако не е бил той, е нямало да се родят. Невероятни отзиви по този повод съм чувала и от другите момичета, които висяха постоянно с мен там.

За наистина сериозни проблеми го препоръчвам. Но за профилактични прегледи и проследяване на бременност, съветвам да си намерите друг лекар.

Надявам се да съм била полезна.

# 2
  • Мнения: 14
Благодаря за изчерпателния отговор Simple Smile . Аз по-скоро обмислям в момента кой лекар да ме изражда. Насочих се към Майчин дом, а този лекар работи там. Но щом е такъв случаят, вероятно ще избера друг лекар от МД, само дето нямам представа кой точно Thinking Тук чета разни отзиви, ама са толкова много и противоречиви, че вече не знам....

# 3
  • Мнения: 636
Цитат на: Rachev
Благодаря за изчерпателния отговор Simple Smile . Аз по-скоро обмислям в момента кой лекар да ме изражда. Насочих се към Майчин дом, а този лекар работи там. Но щом е такъв случаят, вероятно ще избера друг лекар от МД, само дето нямам представа кой точно Thinking Тук чета разни отзиви, ама са толкова много и противоречиви, че вече не знам....


Е това всъщност го писах аз, ама забравих да се лог-на с моя прякор Embarassed Това е фамилията на мъжа ми.

# 4
Здравейте и от мен.Вчера бях при проф.Пранчев след толкова хваления по интернет.Искам да ви кажа ,че сам адски разочарована за мен това не беше посещение при специалист, а някакъв кошмар.Това не е отношение към пациенти които си плащат а отношение към животни.Прегледа е много болезнен ,кървия вече втори ден това нормално ли е според вас?В кабинета преглежда по 3 момичета гледаш ги разчекнал ги на стола през това време влизат поне още десет души дори и паравани няма.Наговори ми куп неприятни неща все едно съм намерена на улицата без да се съобразява как да ти ги каже.чаках 3 часа.Немога да разбера един специалист така ли трябва да провежда прегледите си и лечението това ли е начина на един специалист?На всички предписва неговите процедури това не е ли правене на пари?И вместо довиждане ми казва"Ако не идваш да те лекувам ще забременееш когато налъмите цъфнат"-отговорете ми това ли е начина?Дори и да е вярно по този ли начин трябва да го каже?Няма да повторя посещението си при него колкото и да е добър аз такова държане срещу заплащане няма да търпя.Успех на всички

# 5
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
1.В МД проф.Пранчев работи в Изолатора
2.Наистина колегите му от там(считай подчинените)го хвалят доста
3.До мен лежеше 1 момиче,което 10 дена след секцио поддържаше непрекъснато температура,е - аферим,ашколсум,евала - той и помогна,щото ако я бяха оставили така още няколко дена,сигурно щяха да и махнат матката.Секциото го бяха правили други "специалисти" в МД - 1 резал,друг шил,ама май никой не чистил,та така си я бяха затворили,със сума ти боклуци вътре.Както и да е,той я погледна на УЗ може би след повече от седмица престой в отделението му ,я видя и я оправи,ама не можеше ли да стане това навреме,сякаш ще им се изтърка апарата..."Оправянето" се състоя в същото отделение,където няма операционна като хората,има хирургична манипулационна...
4.Мен ме преглежда единствен път,при приемането (аз разчитах на друг лекар),и тогава го ритнах несъзнателно,сещаш се защо като четеш горните постинги.В интерес на истината ми постави правилна диагноза ,което се оказа много важно за моя случай.
5.Виж последните редове на Тинтири-Минтири!
6.Когато не може да дойде за операция,оперират доц.Истатков и Ценов (ако се сещаш за кого говоря) - ти готова ли си на това?

Последна редакция: ср, 16 ное 2005, 14:23 от Gel

Общи условия

Активация на акаунт