~ Лунна диета 30.06.2007 г. <Събота > старт 15:49 ч. ~

  • 4 295
  • 110
  •   1
Отговори
  • Мнения: 685



Добър ден мили Лунатички! ! !

Време е за поредната доза Лунна диета ! ! !

Лунна диета 30.06.07 г.
НАЧАЛО : 15:49 ч. / 30.06.07 г. /
КРАЙ : 15:49 ч. / 01.07.07 г. /






Научено до сега :

1. Всеки може да спазва Лунната диета! Не е нужно да има излишни килограми за да направи този пречистващ ден!

2. Лунната диета е цикъл от 4 фази. Всяка фаза трае 24 часа или едно денонощие! Начинаещите в курса могат да спазват само една от четирите лунни фази.

3. По време на прочистването може да се косумират течности. Препоръчително е те да бъдат вода, чай и горчиво кафе. Както знаем от предишните ни срещи при силен глад и неразположение може да изпиете чаша фреш или айран.

4. Хубаво е да се подготви организма като деня преди започването на лунната диета приемате по-леки храни.

5. Задържането на свалените килограми не е лесно, но това в никакъв случай не го прави невъзможно! Деня след лунната диета отново консумирайте лека храна.



Пускам темата по-рано защото има няколко  красиви дами които имат желание да приложат три дневната течна диета и бих била много щастлива ако споделят резултатите си с нас!

Желая Ви Успех!

Последна редакция: ср, 27 юни 2007, 13:57 от Belinea

# 1
  • Мнения: 917
Записвам се  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 3 453
И аз се записвам, но тези дати са за юни месец newsm78

# 3
  • Мнения: 685
Криси, Благодаря ти мила!
Просто от мястото където принципно взимам датите не фигурира 30.06 не зная защо Simple Smile Изобщо не обърнах внимание  Embarassed !
Е грешката е поправена  Hug

# 4
  • Мнения: 1 063
Belinea , изключително благодаря.  bouquet Точно ми трябваше предстоящата дата за лунуване.

# 5
  • Мнения: 1 416
Момичета и аз съм в кюпа скок и освен течно момиче ще съм лунатиче вижте сега моито лунно календарче за юли :30.06.събота -16.49     ,07.07 събота 19.54    ,14.07 събота -15.04 ха сега де нали стоплям бавно коя е вярната луна на 30 или на 1 или да почна от 30 та до 2 ри съвсем се оплетох  newsm78 newsm78 newsm78

# 6
  • Мнения: 3 453
Криси, Благодаря ти мила!
Просто от мястото където принципно взимам датите не фигурира 30.06 не зная защо Simple Smile Изобщо не обърнах внимание  Embarassed !
Е грешката е поправена  Hug


Няма нищо важното е че сега всичко е наред HugИ на мен в астрото ми направи впечатление,че са се омотали и 30 липсва.

Мами аз ще спазвам по на Белинеа и това си е Peace

# 7
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Записвам се и аз да лунувам с вас. Laughing
Мисля да започна от събота сутринта до неделя вечерта.

# 8
  • Мнения: 685
Мами@ лунната е веднъж седмично. Всеки месец според датите дните са почти едни и същи Simple Smile
И сега 30.06 е тази седмица първата дата от Юли е 07.07 което е другата седмица и т.н.  Hug

# 9
  • Мнения: 2 099
Белинеа, както винаги чудесна темичка си сътворила. Мерси.  bouquet
Запис и от мен.

# 10
  • Мнения: 621
Belinea благодаря за хубавата темичка  bouquet Аз предния път се издъних с лунуването ама този път се надявам да се удържа Praynig Бройте ме и мен момичета - ще се пробвам да карам деня преди и деня след на айрян, а в самите часове на лунуването - на вода.

Айде успешно лунуване  bouquet

# 11
  • Мнения: 853
Досега не сьм се пробвала но ,защо пьк да не опитам:)))
Сега сьм 59кг а ми се ще да са 53,едва ли само с лунуване ще стане ,но има време до морето
Успех на всички!!!

# 12
  • Мнения: 1 975
Айде и аз на хорото Peace

Мами +- 1 час не е толкова фатално май newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 10 858
И аз се записвам за лунуване, нали е Пълнолуние?

# 14
  • Мнения: 1 354
Пу и аз в калъпа. Party

Ама искам да попитам тая диетка могат ли да я правят бременни жени? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт