Как се обезкосмявахте докато бяхте / сте бременни

  • 2 815
  • 53
  •   1
Отговори

Анкета

Как се обезкосмявахте докато бяхте / сте бременни

Опции:

  • Мнения: 15
Как се обезкосмява(х)те по време на бременност. Кой от начините е най - безвреден според вас.  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 102
Ами бръснене,не заради друго,а защото този начин ми е най-удачен и сега.

# 2
  • София
  • Мнения: 275
По принцип се обезкосмявам с епилатор, но докато бях бременна се бръснех тъй като ме заболяваше корема и реших да не рискувам с епилатора!

# 3
  • Мнения: 4 546
по принцип, ако си си свикнала с кола маска или епилатор не би трябвало да имаш проблем. ако те боли много, винаги можеш да спреш  Wink
аз действам с бръснача. и ми е много кеф, че космите сега растат по-бавно от обикновенно  Party

# 4
  • Мнения: 1 371
Ходех на кола маска, бръснех се... Как дойдеше...
 Peace

# 5
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
В началото с епилатор,но после ми ставаше все по-трудно и започнах да се бръсна

# 6
  • София
  • Мнения: 1 555
За триъгълника винаги кола маска при козметик, откакто забременях започнах да се глезя и краката също при козметичката, но се е случавало и с епилатор. Никога няма да се бръсна обаче  Naughty

# 7
  • Мнения: 559
Аз с епилатор  Peace

# 8
  • Мнения: 2 714
С епилатор ,понякога и със самобрасначка.Какво имаш предвид под безопасен начин?
Бръсненето,епилирането и колата маска не могат да ти навредят по време на бременост

# 9
  • Мнения: 10 982
С епилатор Simple Smile

# 10
  • Мнения: 498
Самобръсначка и епилатор.Под безопасен аз разбирам да не се нараниш по някакъв начин.Но който и да избереш няма да ти навреди.Въпроса е кое ще ти е по-удобно като пупата стане голяма!  bouquet

# 11
  • Мнения: 8 769
Бременна или не-кола маска при козметик.

# 12
  • Мнения: 497
С епилатор, не виждам разлика от преди да забременея в "болката". Само ми е по неудобно, защото вече корема ми пречи, но мъжо помага  Whistling

# 13
  • Мнения: 341
Въпросът е кое точно как обезкъсмявахме?  Mr. Green
Аз лично както и преди това - основно с епилатор, от време на време кола-маска сама в къщи и бръснене на някои участъци. Когато престанах да мога да виждам какво правя на определени места, започнах да го правя пипнешком,но в никакъв случай не се оставих да се занемаря  Mr. Green
По отношение на балката - никаква разлика. 

# 14
  • София
  • Мнения: 5 079
Епилатор+бръснене на по - деликатните  Laughing места! Peace

Общи условия

Активация на акаунт