Бирена мая за дете

  • 17 425
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 225
 HugЗдравейте , става въпрос за детето ми което е почти на пет годинки:Една позната ми препоръча да му давам бирена мая за засилване на апетита.Много трудно се храни,винаги с молби и заигравки.Ако е нещо сладичко хапва,но за друго няма апетит.
   Та искам да ви питам някоя от вас давала ли е на детето си и имаше ли резултат?
   Ще съм ви благодарна да изкажете мнение.
   

# 1
  • Мнения: 68
Нямам дете,но ми се струва,че има много по- добри начини за апетит смисъл има разни сироп чета,таблетки витамини.Защо не се консултираш с детски педиатър?Има и нещо друго  тези жеги са проблем за апетита,а бабини те рецепти не винаги помагат.Дано да се оправи детенцето ти и да започне да си хапва! Laughing

# 2
  • във фурната
  • Мнения: 596
На дете на 5 г. спокойно може да се дава бирена мая 3x1 tabl.Препоръчвам ти тази на Сома,немска.Бирената мая съд. витамини от гр.В и някои аминокиселини,които засилват апетита

# 3
  • Мнения: 225
Малко се двоумях но започнах да му давам бирената мая по едно на ден.От другите мултивитаминни сиропи които сме пили досега нямаше резултат, дано сега да има.А и разбрах че действа добре при кожни проблеми така че дано и за това да ни помогне.

# 4
  • във фурната
  • Мнения: 596
Мисля,че по 1 на ден ще е малко.Дозата за възрастни е 3x2-3 табл.Спокойно можеш да му даваш 3x1 на ден,няма да предозираш Peace

# 5
  • Мнения: 225
  love001Благодаря ти

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
давала съм бирена мая, Саностол, Сироп за кашлица с ефект засилка на апетите и 1 куп още щуротии.
Мислех дръжката на метлата да сваря и да й дам.

Ефект=0 от всичко. Такива са си ни децата. Примири се.

# 7
  • Хасково
  • Мнения: 726
пчелното млечице също много засилва апетита, за деца има варианти таблетки за смучене.

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
пчелното млечице също много засилва апетита, за деца има варианти таблетки за смучене.

и това съм давала. Така ми разхлабваше детето, че ако съм бутнала 2 лъжици в гърнето имаше 2-йно повече количество  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт