кои дезодоранти ...

  • 2 156
  • 38
  •   1
Отговори
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
...не оставят бели петна по дрехите?
Досега ползвах на Леокрем / така ли се произнася , незнам/, но вноса е спрян. ПРепоръчаха ми на gosh...ама и вас да питам Mr. Green, може и други да има...Вие от кои сте доволни...

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 077

Ползвам този от доста време и съм адски доволна!

# 2
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
ако може и цени да казвате Praynig....

# 3
  • Мнения: 4 770
  Тези, които са под формата на прозрачни гелове. Например Lady Speed Stick Gel - обожавам го! Цена - 6лв.    Peace
   

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
около 36 лв.

# 5
  • Мнения: 2 617
И аз преди ползвах на Леокрема, сега съм с този



и нямам оплаквания, още повече че исках и да е с почти неутрален аромат.
Тук е малко над 2 евро.

# 6
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
тоя дав , не ти ли прави бели петна? newsm78

# 7
  • Мнения: 12 666
CD, това е рол-он, струва 4 и нещо (не можах да намеря снимка само на този продукт, иначе това е сайтът на фирмата-производител: http://www.cdkoerperpflege.de/)

Последна редакция: чт, 28 юни 2007, 07:47 от natka

# 8
  • Мнения: 2 617
тоя дав , не ти ли прави бели петна? newsm78
Не съм почитателка изобщо на Dove, но покрай гаденето през бременността, търсех почти недоловими аромати, защото не намирах "моята" Леокрема, сега го ползвам от няколко месеца и не съм забелязала да ми оставя петна изобщо.

# 9
  • Мнения: 635
Използвам рол он на Виши - много съм доволна и на оставя петна по дрехите.

# 10
  • Мнения: 313
Дълго време ползвах рол от на Виши, но разбрах,че са спрели да го внасят. Взех си на Клоран (цена около 12 лв).

# 11
  • Мнения: 6 958
Рол он дезодорант Лейди Спийд Стик - 5-6 лв. или Жилет 8-10 лв. (аз ползвам само него), а за спрей дезодоранти (ако питаш, че не е ясно заглавието на темата много много) нямам наблюдения, защото не ползвам такива  Peace

# 12
  • Мнения: 2 199
Дълго време ползвах рол от на Виши, но разбрах,че са спрели да го внасят. Взех си на Клоран (цена около 12 лв).

Да и аз го търся този със зелената капачка ама няма
и на мен ми препоръчаха на Клоран , ти доволна ли си ? Flutter

# 13
  • Мнения: 2 386
На мен Дав ми оставя бели петна, Рексона не ми харесва, затова ползвам синичката Дева - ухае ми на море  Grinning

# 14
  • Мнения: 4 770
  Това спрей ли е? И оставя ли следи?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт