От къде РОЛЕРИ в Пловдив ?

  • 4 920
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 466
Момичета, интересувам се за една приятелка, която ще идва в Пловдив  скоро и ме попита къде продават ролери за 8 г. дете. Моя син е малък и изобщо не съм обръщала внимание по магазините. Разрових се в търсачката, но общо взето продават само в он-лайн магазини, а тя иска да си ги види преди да ги купи. Кажете някой магазин и препоръчайте  качествена марка. Благодаря на тези, които ще се отзоват .  bouquet

# 1
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Зависи с каква сума разполага. На сносна цена са ролерите на TCM - половината гребна (ако не и повече) гледам е качена на такива. Карам от няколко години тсм-ски ролери, нямам забележки. Ролери хубави маркино втора употреба имаше в La Fiesta до сточна гара, цените са изключително ниски.
Иначе има в спортните магазини, но ще ще трябва да се приготви да се поизръси повечко.

# 2
  • Мнения: 466
Благодаря ти   Hug, тя иска качествени , без значение на цената, но просто не знае къде да ги търси. Къде има спортни магазини в Пловдив, че аз последно като се разхождах по главната видях само магазини с дрехи , обувки , козметика и телефони. Друго нищо не видях и дори търсих една луксозна кафеварка на делонги и се ядосах, че няма един свястен магазин с такива уреди.

Сега докато пишех се сетих, че единствения магазин  за спортни стоки , който съм виждала е в малката главна, след джумаята, но пък не знам дали продават ролери. Ще се разходя до там да проверя.

# 3
  • Мнения: 1 230
Спортен магазин със професионални артикули (има и втора употреба) имаше в безистена между Дафне и новия офис на ПИБ - обаче не знам дали още съществува. Там имаше скейтбордове, ролери и т.н.

# 4
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Със сигурност съм виждала ролери на Гладстон. Магазина е горе долу с/у кино Лъки Синема, по диагонал в посока към Руски.
На малката главна има няколко спортни м-на, повечето са от дясната страна (като се гледа към 6-ти Септември), но има и един от ляво, в който се продават спортни уреди.
В търговския комплекс с ескалаторите на голямата главна (Луксор, май беше или нещо от сорта) също има спортни стоки.
Има спортен м-н и на обръщалото на 10та до гребната (непосредствено до тенискортовете). Може да проверите и в едно магазинче след чешмичката на Джумаята, по стръмната павирана уличка, от дясна странано наистина незнам дали има спортни уреди
За това се сещам в момента. Успех.

# 5
  • Мнения: 466
Благодаря ви,бяхте ми доста полезни,  ще проверим на тези места. Все ще намерим нещо. Просто не исках да се разкарваме напразно и да си губим времето .   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт