чай за стимулиране на кърма

  • 2 764
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 636
Зная, че още ми е много рано, но моля ви да ми препоръчате чай за стимулиране на кърма на нормална цена. Предпочитам да е български, но и да не е, няма проблем. Simple Smile
Искам да се информирам навреме. Благодаря.

# 1
  • Мнения: 6 243
Наистина ти е много рано Grinning
Много мами изобщо не пият такива чайчета. Аз например, без това да ми е пречило да кърмя успешно.
Много мами пият лактогонния чай на Хип, други - български билкови смеси, които се предлагат в аптеките, те са значително по-евтини и вършат същата работа. Виж в Библиотеката на форума, има статия за билките за увеличаване на кърмата.

# 2
  • Мнения: 5 255
За мен най-добрият е чаят за кърмачки на Hipp, който е около 6 лв. и е 200 гр.
Има и български - лактогенно средство, който е около 1 лв и е 50 гр..

# 3
  • Мнения: 3 777
Българско лактогонно средство - така се казва чая, не се намира във всяка аптека - струва лев  и нещо.
Семена от копър, анасон и кориандър - правиш си отвара.
Чай на Хип-но аз не видях никаква полза от него.

# 4
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Моят чай е специално от билкова аптека,не от тези готовите по аптеките - съдържа повече неща и изглежда доста по-различно.Аз също си го купих преди да родя,защото нямам билкова аптека наоколо - затова и ме предупреди аптекарката в билковата аптека,че този чай не се пие първите седмици!То си е и логично,де - тогава проблемите са основно със свръхпроизводство на мляко,та няма нужда от стимулация Simple Smile Иначе аз съм доволна от чая,макар че съм го пила само веднъж докато бях болна - според мен трябва да се пият само при нужда,а не постоянно тези средства за увеличаване на кърмата,за да имат ефект.

# 5
  • Мнения: 2 807
Цитат на: hedra
Моят чай е специално от билкова аптека,не от тези готовите по аптеките - съдържа повече неща и изглежда доста по-различно


А какъв точно е чаят?
Или да дадеш името/адреса на билковата аптека? - за всеки случай  Wink
Благодаря ти предварително!

# 6
  • Мнения: 6 315
Аз пиех Лактогонен чай от билковата аптека на "Иван Шишман". Намира се близо до Седма гимназия.

# 7
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Да,от същата аптека от горния пост - само че улицата май не е Шишман - точно тази уличка,която свършва на входа на Седмо училище,аптеката е съвсем близо до него,само билкова е и е само една,няма как да я сбъркаш.Много любезни продавачки Simple Smile

# 8
  • Варна
  • Мнения: 11 340
На мен ми направиха такъв чай в една русенска аптека - наистина имаше ефект. Поразпитай в билковите аптеки!

Общи условия

Активация на акаунт