Вярно ли е това???

  • 1 541
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15 619
Вярно ли е това?
Има ли такава тенденция?

# 1
  • Мнения: 3 622
При моя мъж това не важи  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 492
Луне, копни текста, че ми излиза това - Could not connect: Host 'gw' is blocked because of many connection errors;

# 3
  • Мнения: X
Мъжете поъмняват: искат храна, а не секс
Българите също наблягат на хапването, а не на подвизите в леглото
[ 2007-06-28 ]
Най-четеното мъжко списание "Плейбой" направо срина своите читатели, като разкри, че всъщност силният пол предпочитал да се тъпче, вместо да вилнее в леглото. Освен това изобщо не обичали да си говорят за футбол и телевизия, а най-новата им мания е да залепват за мобилните си телефони. Българските мъже, макар и по-консервативни, също се превърнаха от секс шампиони в сътрапезници. "Доброто ядене, добрата компания и сексът си отиват. Аз вярвам, че българите няма да си оставят каруцата в калта, но българките трябва да помогнат. Те да са по-активните, като след храната да ги призовават и в леглото", каза за "Новинар" вкусният водещ Ути Бъчваров.
Друг почитател на добрата храна и секса - Руслан Мъйнов, пък изобщо не вярва на подобни измишльотини: "Това са глупости и едното няма нищо общо с другото. Все едно да правиш разлика между карането на ски и кола - и двете са приятни по свой начин", убеден е комикът.
Все още не е известно да има жена, зарязана от мъжа си заради храна, макар че скоро предстоят и такива куриози. "Не съм чула някой да се е разделил с жена си, защото не може да готви. Ами да не се е женил за нея, като му е важно", контрира и Марта Вачкова от толкшоуто "Жените" по БНТ. "Не знам дали българите предпочитат храната пред секса, но със сигурност им харесва повече футболът и телевизията." 

# 4
  • Мнения: 1 666
Ей това е текста:
Цитат
...

Не вярвам на подобни изводи   Tired

П.П. Упс, zizi top ме изпревари с копването на текста! Трия го, за да не досаждам!

# 5
  • Мнения: 589
А бе,кво е това "ПОЪМНЯВАТ"? newsm78 Аз как да знам моят мъж ЪМЕН ли е? newsm78

# 6
  • Мнения: X
А бе,кво е това "ПОЪМНЯВАТ"? newsm78 Аз как да знам моят мъж ЪМЕН ли е? newsm78
И в бисерите искат да ги сложим Mr. Green

# 7
  • Мнения: 3 835
Ами аз не съм забелязала такава тенденция. newsm78
Интересно, как са стигнали до тези изводи? Мъжете обичат да си похапват, и не само българските, ама чак пък да предпочитат яденето пред подвизите в леглото, ми се струва много краен извод.

# 8
  • Мнения: 3 835
А бе,кво е това "ПОЪМНЯВАТ"? newsm78 Аз как да знам моят мъж ЪМЕН ли е? newsm78

Аз реших, че е "Поумняват", ама не виждам какво му е умното на това, да предпочиташ да се тъпчеш, пред това да правиш секс. newsm78

Марта Вачкова, много хубаво го е казала. И аз не знам да има жена, зарязана от мъжа си, понеже не умее да готви добре. Mr. Green Joy

# 9
  • Мнения: 2 495
Очаквайте скоро да има тема:
"Храня много мъжа си, а той не иска да прави секс с мен.Помооооощ!!!!!"
 Laughing

# 10
  • Мнения: 589
А бе,кво е това "ПОЪМНЯВАТ"? newsm78 Аз как да знам моят мъж ЪМЕН ли е? newsm78

Аз реших, че е "Поумняват", ама не виждам какво му е умното на това, да предпочиташ да се тъпчеш, пред това да правиш секс. newsm78

Марта Вачкова, много хубаво го е казала. И аз не знам да има жена, зарязана от мъжа си, понеже не умее да готви добре. Mr. Green Joy
Аз пък помислих,че е "потъмняват"...Ама тогава чернокожите какви биха станали? newsm78

# 11
  • Мнения: 15 619
Един мъж би внесъл яснота по въпроса.  Thinking Thinking Thinking
Кое предпочита???

# 12
  • Мнения: 1 492
Очаквайте скоро да има тема:
"Храня много мъжа си, а той не иска да прави секс с мен.Помооооощ!!!!!"
 Laughing
Joy Joy Joy

По темата:
Не мисля, че е вярно, ама знам ли?

# 13
  • Мнения: 3 835
Очаквайте скоро да има тема:
"Храня много мъжа си, а той не иска да прави секс с мен.Помооооощ!!!!!"
 Laughing

Със сигурност няма да съм я пуснала аз, хич не обичам да готвя. Залагам на верността на твърдението на Марта.  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 6 417
Глупости.  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт