stari mebeli

  • 1 822
  • 7
  •   1
Отговори
zdraveite!
imam problem -6te smeniam mebelite v hola koito sa ot svekarva mi o6te no ne znam kakvo da pravia sas starite ,niakoi znae li niakakva firm aza izkupuvane na mebeli -holna garnitura i sekcia na okolo 10 godini.vaprosa e da se otarva ot tiah na minimalna cena.

# 1
  • Мнения: X
Здравейте!
Имам проблем -ще сменям мебелите в хола, които са от свекърва ми още, но не знам какво да правя със старите.Някой знае ли някаква фирма за изкупуване на мебели-холна гарнитура и секция на около 10 години.Въпроса е да се отърва от тях на минимална цена.

Мисля, че можеше да го напишеш и на кирилица, нали?!Прочети правилата!



Не ти ли  е минала през ума идеята да ги ДАРИШ  на някой, който има нужда?
Ако да, то тогава пиши в Благотворителния.
















Последна редакция: чт, 28 юни 2007, 12:17 от Анонимен

# 2
  • Мнения: 10 514
Пусни ги в www.prodavalnik.com, кажи на твои съседи, познати - може някой да има нужда от тях.

# 3
  • Мнения: 26
Можеш да ги дариш в някой дом за сираци или старчески дом. Е,верно няма да ти се плати за това,но ще се почувстваш страхотно-повярвай ми! Peace

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Пусни обява във вестник, че продаваш мебели на ниски цени (продавам секция - 50 лв...образно казано)...има много хора, които търсят мебели втора ръка за вили и къщи на село и пр...има и фирми, но трябва да потърсиш в интернет  Peace
разбира се остава и опцията да ги подариш на някой...

# 5
  • Мнения: 550
има една организация, която идва да ги вземе, нещо с наркомани беше свързано не помня... обновяват ги и после май ги продават или даряват. абсолютно безплатно ще се оттървеш, но няма и да получиш нищо... ще попитам майка ми за подробности

# 6
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
Имаше и някаква фирма, която ги взема срещу символична цена - 20-30лв например, после правят възстановяване и продават, обаче някъде съм забутала телефона им, ще потърся и ако го намеря ще пиша.

# 7
Има една  наркокомуна Рето, имат магазини за стари мебели,реставрират ги и ги продават.По този начин се издържат.Подари им ги.За контакт с РЕТО: тел. 02/ 996 41 48

Общи условия

Активация на акаунт