ПОМОЩ ЛОШО МИ Е И СЪМ САМА С ДЕТЕТО

  • 3 471
  • 19
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 345
Давайте идеи какво ми е вече 2 часа не мга да се изправя от леглото. Като тръгна да се изправям и чувствам че се свличам. Имам сърцебиене не ми стига въздухът стяга ме около гърдите боли ме главата и ми се гади. На какво се дължи? Не съм излизала за да е от жегите. Обадих се на лекарката обаче не мога да стигна до там изобщо

# 1
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Звънни на бърза помощ!!!

# 2
  • Мнения: 516
На бърза помощ / макар че са много несериозни /,на някоя частна клиника - идват по-бързо и по-оборудвани за неща от първа помощ .....    И  ....  някой познат - все пак да не изплашиш детето

# 3
  • Мнения: 9 077
Предполагам ти е прилошало нещо, паднало ти е кръвното - не е нужно да излизаш навън, за да те удари топлото.
Кръвното трябва да ти се измери...ако е ниско, набивай шоколад.
Напличкай се с вода, да се освежиш.
И, ако искаш, обади се на бърза помощ, дано дойдат скоро!

# 4
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
  Сърдечен проблем или циркулационен по информацията ти. наплискай се с вода - лицето, тила и гърдите - отпред и отзад.  И не се движи!
 Имаш ли случайно хомеопатични л-ва за Спешна помощ?

# 5
  • Мнения: 516
Извикай накоя приятелка,съседка или близък и най-вече ЛЕКАР - не подценявай неразположението си .Явно има някакъв върлуващ вирус - доста хора се оплакват от общо неразположение - и аз , но не съм зле колкото теб.


    тел. на медиц.център" Закрила" - 02 / 974200

     на мед.център "Лора" -  ул"Хр.БОТЕВ" - 070017575 и  02  / 9530580
                     
                                           - ул"Гоце Делчев" -  02 / 8580100  и 02 / 8953165

Последна редакция: чт, 28 юни 2007, 12:40 от mamce

# 6
  • Мнения: 2 388
за сърцебиенето - захапи силно в основата на нокътя на малкото пръстче на ръката си - все едно кое. не пий много вода, защото тя допълнително затормозява сърцето - само се наплискай. Дано да дойде лекар по-бързо!!!!

# 7
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Къде си по-точно в София? Пиши, може някой от нас да е наблизо и да ти помогне.

 Как си с кръвното налягане?

# 8
  • Мнения: 4 150
Щом си на компютьра...
Прилича на пани4еска атака.
Сьрцебиенето може да се контролира чреz натискане на очните ябьлки навьтре.СьЩо действа бьрzо напьване (като ходене по голяма нужда) и пиене бавно на студена вода.Бавно.
Стои се седнал по добре,отколкото легнал.
Хипервентилацията е характерна...zатова не ти достига вьzдух...стягането е последствен "рефлекс" на предните симптоми и е нормален,ниЩо страШно.Не е инфаркт.

Опитай с внуШение поне zа момента.

# 9
  • Мнения: 2 309
Незнам как стигна до компа и да пуснеш две теми...от тук никой не може да ти помогне...
Пий повече вода,хапни шоколад,захар,кафе пий,да си вдигнеш кръвното.Най-вероятно е ниско!

# 10
  • Мнения: 516
За телефони виж горе.


А за сърцебиене не препоръчваха ли чаша вода със лъжичка захар ???  

За световъртеж и ниско кръвно знам айрян със сол ,но дали й е паднало кръвното - да не го е вдигнала  



    ПОТЪРСИ  ПОМОЩ ОТ ЛЕКАР

# 11
  • Мнения: 6 029
е ако ти е толкова зле нямаш ли съпруг, майка или някой близък поне за детето да се грижи?!?!

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Имала съм такъв случай, миналата година по същото време. Но наистина не можех да си надигна главата. Какво остава да пиша теми в здравословния  Stop

# 13
  • Мнения: 47 963
да не е вирус? и на мен ми се е случвало така, остани в леглото, обезопаси една стая за детето и си лежи а то да си играе до тебе, пийте повечко вода

# 14
  • София
  • Мнения: 1 345
е ако ти е толкова зле нямаш ли съпруг, майка или някой близък поне за детето да се грижи?!?!

Съпруга ми е командировка във Варна щом някои са забелязали и другата ми тема в семейство вижте майка ми как реагира. Да написах две теми поради факта,че се завлякох в детската за да набюдавам детето и трябваше да се разсея някак все пак

Общи условия

Активация на акаунт