Дали пропуснах момента?

  • 2 864
  • 37
  •   1
Отговори
Здравейте ,скъпи момичета! Wink
Имам един въпрос относно зачеването.
Значи, онзи ден на 25.06 си направих тест за овулация,беше положителен и с мъжът ми вечерта правихме кекс. Embarassed
Аз доколкото знам,щом ОВУ теста е положителен,значи вероятността за зачеване е от 12-24 часа,само,че  ние си останахме само с този кекс от онзи ден(мъжът ми  беше в командировка) ,т.е.мисля,че изпуснахме момента.
Въпросът ми е, има ли вероятност още да съм в ОВУ и да имам шанс за зачеване?
Благодаря на всички предварително!  bouquet

# 1
  • Мнения: 225
Малко вероятно, но не невъзможно, пък и е щяло да е по-добре
да правите секс от положителния тест поне до днес.

И съжалявам за рязкото изказване, което ще последва, но стига вече с тоя КЕКС Twisted Evil, много тъпо
и смешно звучи - правихме с мъжа ми кекс....и как го правите с 2 или с 3 яйца Mr. Green
Думата е секс, секс и пак секс, така стават и бебетата.
Още веднъж се извинявам, ама много ме дрзани тоя кекс, не че не обичам да си го похапвам Blush

# 2
Малко вероятно, но не невъзможно, пък и е щяло да е по-добре
да правите секс от положителния тест поне до днес.

И съжалявам за рязкото изказване, което ще последва, но стига вече с тоя КЕКС Twisted Evil, много тъпо
и смешно звучи - правихме с мъжа ми кекс....и как го правите с 2 или с 3 яйца Mr. Green
Думата е секс, секс и пак секс, така стават и бебетата.
Още веднъж се извинявам, ама много ме дрзани тоя кекс, не че не обичам да си го похапвам Blush


Грешката е правописна. Party

# 3
  • Мнения: 1 335
Възможно е да сте пропуснали, ама стискам палци да не сте Peace

# 4
  • Мнения: 3 675
Късмет да сте успяли Mr. GreenТо и ние пробваме вече повече от година, но безуспешно.Късмет.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
успех ти пожелавам!  Praynig

# 6
  • Мнения: 3 675
Моят цикъл е 25-26 дни. Този месец 3 пъти бебеправихме в предполагаемия период на ову-между 18 и 23 юни, с предполагаема овулация на 21. Смятам я, че ову калкулатори, знам, че са пунти мара, но с редовен цикъл като моя поне ме ориентират.Дано да сме успели. Вчера една приятелка почна да ме убеждава, че една нейна колежка е забременяла от един път с първото си дете.Явно са схванали момента, пък има и жени, при които става по-бързо, при други по-бавно. Явно си е до организъм, изключвам здравословни проблеми. Тъй, че може и да сте успяли, както казва моя мъж, това си е божа работа.Късмет на всички и да се похвалите.

Държа да поясня, че имам предвид със само един сексуален контакт в рамките на месеца. Пояснявам, за да не бъда пак разбрана погрешно, като миналия път. Спомням се какво лудница беше станала. Mr. Green

Последна редакция: чт, 28 юни 2007, 16:03 от Сънчи - Пънчи

# 7
  • Мнения: 3 154
Гита, след година и повече неуспешни опити не трябва да разчиташ на ову калкулатори и "божа работа"... Замисли се над въпроса - посещение при лекар, установяване на овулация и търсене на евентуална причина

# 8
  • Мнения: 3 675
Започнахме да не се пазим през миналия юни, но не сме целяли бебе на всяка цена, но вече се притесняваме, че още нищо не е станало. Е, това нашето не си е точно бебеправене. Мъжът ми вече се е притеснил, а по-край него също и ако след морето нищо не се получи ще тръгваме по лекари.

# 9
# 10
  • Мнения: 4 298
Ако нямате проблем със спермограмата, споко.
Спермчовците могат да стоят в засада и да чакат да падне госпожицата Mr. Green
Дано да сте нацелили момента!

# 11
Ако нямате проблем със спермограмата, споко.
Спермчовците могат да стоят в засада и да чакат да падне госпожицата Mr. Green
Дано да сте нацелили момента!

Ох,дано!
Ще се разбере следващата седмица.

# 12
  • Мнения: 1 446
Джулс, отговорът е: може да е станало, може и да не е. С мъж ми правихме лИбоФ в деня на положителния ову-тест, на следващия пропуснахме. Имам си положително тестче. Пожелавам ти успех!

# 13
  • Мнения: 1 792
Гите верно е ма душа че то тва ващо не е бебеправене по 1-2пъти в месеца.ние тук се потим по цял месец и пак нестава тя наща тарикатка иска по леката и меката.е то верно че един секс трябва не 100 ма ний да олучим със сигурност момента.
аз ти казах онзи ден я позачестете малко сексчето и ще видиш Wink
: Julls -божа работа.може  да е станало може и да не е

# 14
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Малко ще оспамя,но то не остана кво да се каже по темата.
"КЕКС" на мен ми харесва,кво лошо има в думичката.Яйцата обаче са повечко,милиони може би.
Бъркаш и буташ у фурната на 37 дигрийс за 9 месеца!
Пу,че добре звучи рецептата,де да ставаше така!!!
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт