Столче за кола Конкорд Тримакс (9-18кг)

  • 773
  • 3
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Хайде, мами, помагайте  Simple Smile
Вече ни дойде време за по-голямо столче за колата. По принцип съм се насочила към Конкорд Тримакс, но в Бебе Маркет имат само 2 цвята, а аз искам друг, пък и без това съм от Пловдив, та трябва да ми го изпращат... и като краен резултат ще си го поръчвам от някой немски сайт. Въпросът ми е струва ли се да се занимавам, или да отивам да грабвам някое Чико или Макси Кози Приори и да мирясвам  Simple Smile Изчетох всички теми по въпроса, както и  краштестовете, гледах, сравнявах и съвсем се омотах вече  Embarassed 
Да уточня, сигурността и удобството на детето са ми най-важни. Цената не е водеща, така че Мони, Тони, Бертони, Чиполино и прочие не съм ги гледала. Кам и Джордани също не ми харесват особено, Инглезината и тя. Рьомер Кинг имат много добри характеристики в тестовете, но пък тук няма къде да ги видя на живо. Така че остават трите варианта: Конкорд Тримакс, Чико Кйи 1 и Макси Кози Приори.
Ще съм благодарна с мнение да се включат мами, които ползват някое от тези столчета или са ги сравнявали в магазини   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 102
А защо не погледнеш в магазин Моето бебе  на колелото  на Панаира Recaro?

# 2
  • Мнения: 166
Хайде, мами, помагайте  Simple Smile
Вече ни дойде време за по-голямо столче за колата. По принцип съм се насочила към Конкорд Тримакс, но в Бебе Маркет имат само 2 цвята, а аз искам друг, пък и без това съм от Пловдив, та трябва да ми го изпращат... и като краен резултат ще си го поръчвам от някой немски сайт. Въпросът ми е струва ли се да се занимавам, или да отивам да грабвам някое Чико или Макси Кози Приори и да мирясвам  Simple Smile Изчетох всички теми по въпроса, както и  краштестовете, гледах, сравнявах и съвсем се омотах вече  Embarassed 
Да уточня, сигурността и удобството на детето са ми най-важни. Цената не е водеща, така че Мони, Тони, Бертони, Чиполино и прочие не съм ги гледала. Кам и Джордани също не ми харесват особено, Инглезината и тя. Рьомер Кинг имат много добри характеристики в тестовете, но пък тук няма къде да ги видя на живо. Така че остават трите варианта: Конкорд Тримакс, Чико Кйи 1 и Макси Кози Приори.
Ще съм благодарна с мнение да се включат мами, които ползват някое от тези столчета или са ги сравнявали в магазини   bouquet

Aз днес и поръчах,звъннах им по телефона и ми казаха,кои цветове имат в наличност( два цвята са моделите тримакс-pure,a style имаха повечко).Предполагам,че знаеш,но нека кажа.че Тримакса се делят на два модела-pure i style разликата е  само в това,че единия( style) има охлаждащо действие,за да не се спарва детето,Има дупчици от страни,с мрежесто покритие.А в другия модел го няма.
Поръчах си ето този модел,предполагам  че  си погледнала...но...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=163469.0

Успех,дано намериш,цвета,който най-много ти допада,че на мен доста ровене ми падна докато изровя ,каталога за да се ориентирам.
Ето тук също може да поразгледаш цветовете.
http://www.boohoobaby.co.uk/cata_show.asp?id=19

Последна редакция: пт, 29 юни 2007, 00:56 от /eftelya/

# 3
  • софия
  • Мнения: 25 392
И аз бях като теб - подпалила ми се беше главата от сравнения и четене. В крайна сметка купихме Тримакс  style до 36 кг., но независимо от охлаждащото действие Мина пак се поизпотява в жегите. А купихме и специално покривало на Конкорд срещу изпотяване. И при нас, когато избирахме столче, водеща беше сигурността. Не се е случило да я пробваме и дано не се случва, но мисля, че изборът ти е добър. Поръчахме си столчето от Германия.

Общи условия

Активация на акаунт