Кранево

  • 9 295
  • 15
  •   1
Отговори
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 368
Прочетох преди малко една доста стара тема за Кранево. Ние се колебаем дали да отидем в Кранево или в Балчик. Харесах си този х-л http://pochivka.bg/o-2129-%D1%81%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%B5%D0%BD_% … D0%B4%D0%BA%D0%B0
На снимката изглежда много добре, но е съвсем нов и доколкото разбрах все още няма почиващи.. добре, ама на едната панорамна снимка  от хотелчето се вижда просната хавлия на терасата.  И сега мен ме гони едно диво подозрение, дали сложените снимки на сайта принадлежат на този хотел.. newsm78.. Капарото се превежда с пощенски запис на адрес във Варна. Още нямат банкови сметки.
Има ли някой, който да летува в Кранево преди август или да си е харесал същия хотел?

Последна редакция: пт, 29 юни 2007, 10:36 от Izida

# 1
  • Мнения: 128
Изида,
Я кажи моля те какви са цените, че не мога да ги открия на сайта, който си дала. Има само за апартамент, а ме интересуват стаите.
Хотелът наистина изглежда добре на снимките.

# 2
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 368
Изида,
Я кажи моля те какви са цените, че не мога да ги открия на сайта, който си дала. Има само за апартамент, а ме интересуват стаите.
Хотелът наистина изглежда добре на снимките.
Ами и аз не знам какви са цените за двойна стая..Звънни на телефоните дадени на сайта. Мен ме интересуваха апартаментите и не съм се сетила да питам за друго..Както и да е..Ние се отказахме да ходим там. Ще почиваме в една частна вила до Балчик..Все пак интересът ми към хотел Радка остава, и ако някой се "престраши" Grinning да почива там ще се чакам да сподели подробности.

# 3
  • Мнения: 674
Ние 2 години подред ходим в семеен хотел в Кранево и сме супер доволни и хазаите са много добри и всеотдайни а цените са просто един път.
Близо е до Албена и Зл пясъци и Варна и е много хубав плажа.
Телефона на нашите хазаи ако някой се интерисува е 0579/66456.

# 4
  • Мнения: 503
Миналата година почивах в Кранево,но въобще не ми хареса! Вярно,че за тези които обичат да пътуват има много красоти около Кранево,но лично аз не бих повторила.. Wink

# 5
  • Мнения: 651
Izida,
ул. Ропотамо я знам...плажа може и да е на 300 м. /както пише в линка, който си пуснала/, но това със сигурно са 300 въздушни метра...по азимут...реално са 30 мин. пеш, с дете към 40 мин, а с кола зависи по кое време на деня може и повече време да отнеме  Mr. Green
Това, което е на снимките малко ме притеснява, защото не мога да се сетя къде по тази улица има толкова пространство за басейн с тези размери.
.. има много красоти около Кранево...
ще ме прощаваш, но не съм съгласна  Naughty
...хазаите са много добри и всеотдайни а цените са просто един път...
краневските хазяи са известни из цяла България със всоята наглост и алчност  Crossing Arms
единственото хубаво нещо на плажа е че е плитък доста метри навътре /супер удобно за малки деца/, НО това е най-мръсния плаж на който някога съм попадала, освен водорасли и щипалки, които признавам не са характерни за целия летен сезон/ доста помия се излива директно в морето...пълно е със селяндури, които оставят след себе си страшно много боклуци, използват без всякакво притеснение морето за тоалетна  ooooh!
има и свестни хора, които поради различни причини попадат в чалгамеката на БГ северно черноморие, моля ги предварително да ме извинят, че бях толкова пристрастна  Praynig
  bouquet

# 6
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 368
Мила от Марс,

Жената ми каза по телефона, че хотелът се намирал всъщност на ул. Приморска, която пресичала тази Ропотамо или нещо такова. Близо бил (зад) помощно училище...Това говори ли ти нещо..?

# 7
  • Мнения: 1 120
Здравей Izida
Преди 2 месеца бях в този хотел, но не за да почивам , а по работа - нашата фирма им слага щорите. Хотела наистина е нов . Докато им взимахме размерите, видях, че имаше и други фирми там- едни монтираха кухни, други мебелите, трети климатиците. Въпросния хотел представлява 4 къщички на по 2 етажа всяка и на всеки етаж има по 2 апартамента.Отпред , както се вижда и от линка има басейн. Той е общ и за останалите къщички от това селище ( казват му английското, защото останалите апартаменти са разпродадени на англичани)
Не знам дали ме разбираш .Хотел Радка , заедно с още няколко 3 етажни къщи ( тези на англичаните, има и доста руснаци там) ползват този басейн , който е в средата пред къщичките.
Това , че се намира на 300 м от плажа е съвсем вярно.
Ако имаш други въпроси питай. Ние днес ходихме отново там( слагахме щори на англичани). Видях , че е завършено, но почиващи нямаше.

# 8
  • Мнения: 6 958
Аз бях в хотел ''Невен'' и на доста прили4на цена, (15 лв. на 4овек) като вси4ки останали масово са от 20 до 40 лева на 4овек  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 5 228
Кранево е най-гадното място, на което ми е стъпвал кракът. По-чалгаджийско и мърляво място трудно мога да си представя. Има около един сравнително читав ресторант.
Балчик е на светлинни години.

# 10
  • Мнения: 504
Аз съм била на Кристъл парк в началото на юни, на мен ми хареса много и цените бяха много добри...

# 11
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 638
И аз мисля, че Балчик е за предпочитане пред Кранево.

# 12
  • Мнения: 13 512
Кранево е най-гадното място, на което ми е стъпвал кракът. По-чалгаджийско и мърляво място трудно мога да си представя. Има около един сравнително читав ресторант.
Балчик е на светлинни години.
Абсолютно подкрепям мнението. А  за манталитета на собствениците на малките хотелчета там - да не говорим. Балчик наистина е на светлинни години.

# 13
  • Мнения: 4 053
Кранево е най-гадното място, на което ми е стъпвал кракът. По-чалгаджийско и мърляво място трудно мога да си представя. Има около един сравнително читав ресторант.
Балчик е на светлинни години.
Абсолютно подкрепям мнението. А  за манталитета на собствениците на малките хотелчета там - да не говорим. Балчик наистина е на светлинни години.

подписвам се под това  Peace

# 14
Най-мръсния и мърляв плаж е този на Кранево!А цените в ресторанта който седнахме биеха Златните.

Общи условия

Активация на акаунт