Автобронзант и бебе

  • 548
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 541
Здравейте, от доста време търся информация из интернет относно автобронзанта и бременността! почти навсякъде пише, че няма доказани вреди, но бих искара да ви попитам като хора с опит- мислите ли, че е безопасно за бебето и дали сте ползвали вие самите в това състояние? Ужасно съм бяла и изобщо не ми отива, от година и половина го ползвам непрекъснато почти, но сега вече се замислих!

П.П. Преди време бях пуснала подобна тема в Красива Мама, но там никой не ми отговори и за това си позволявам да я повторя. Извинявам се за това  Embarassed

# 1
  • Мнения: 3 480
миличка, здравей и мен ме тревожи същия проблем. аз като бях бременна само веднъж се намазах с бронзант, защото не знаех също. но доколкото съм чувала не е хубаво, заради веществата, които се съдържат в тях - парфюми и т.н.
сега кърмя и също не се мажа. смятам да ходя на солариум, защото съм руса и също много бяла. като спра да кърмя отново ще ползвам бронзанта.

# 2
  • Мнения: 5 228
Аз се мажех с автобронзант по време на бременността ми. Не смятам, че е вредно - то на тази логика не трябва да се мажеш и с крем.

Общи условия

Активация на акаунт