До мамите от Сливен

  • 4 777
  • 4
  •   1
Отговори
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Пускам темата тук, защото забелязах, че влизат доста мами от Сливен.
Моля ви, препоръчайте ми добър педиатър във Сливен. Ще си идваме като се постопли времето и искам да имам координатите на педиатър под ръка. А също и на добър гинеколог.
Благодаря ви предварително!:)

# 1
  • Мнения: 2 000
Аз бих ти препоръчала нашето педи, защото съм доволна от нея. Казва се Камелия Донева, а ако те интересуват и някакво други инфо за нея питай. А гинеколожката ми е д-р Дичева. И от нея съм страшно доволна. Абе и двете ти ги препоръчвам.

# 2
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Ами телефон и адрес, ако може. От какво точно си доволна ( за педито). Аз не искам някоя, дето от първия поглед изписва антибиотици.

# 3
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Аз отдавна се каня да пусна една тема за Сливен в Здравен справочник ама ... Я да вземат Mamma или Tatti да я преместят там ако преценят.
Сега по темата:
Абе за всички съм чувала и добри и лоши неща.
Моят педиатър се казва Красимир Крайчев. Той си е баш педиатър от едно време, а не някое JP. Един от най-добрите в Сливен. Преглежда в бившето детско отделение. На четни дати е след обед от 13.30 до 18, а на нечетни от 7.30 до 12.30ч. Консултации има вторник и петък от 12.30 до 13.30. /ако се интересуваш ще ти пратя телефона му на лични/
Срещу неговия кабинет преглежда д-р Шишкова. Също педиатър от преди реформата. Нейните часове са обратни на д-р Крайчев. Моя колежка е при нея (заради бебчо де) и е много доволна.
Проблемът при тях двамата е, че винаги има много народ пред кабинетите им, защото са популярни.
За Камелия Донева - Катя ти е писала. Аз нямам наблюдения.

За гинеколозите  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil
Тука цял роман мога да напиша с продължение ....
Така или иначе, препоръчвам моя - д-р Павлова
Преглежда в I ДКЦ на втория етаж. Добър специалист/води кабинет за стерилитет/и  разполага с интравагинален ехограф.
Двете си бременности изкарах при нея и съм доволна.
Работното й време от понеделник до сряда и петък е от 9.00 - до 15.00, а в четвъртък след обяд до 18.00.
Д-р Дичева, за която ти е писала Катя, преглежда на същото място в съседния кабинет. Също много добър специалист, но не мога да ти кажа какъв е графикът и.
Проблемът и тук, както при педитата е, че при тях двете винаги има доста хора Wink
Ако се интересуваш от нещо друго - питай.

# 4
Здравей аз ти препоръчвам д-р Бекриева(педиатър)
ако искаш ми пиши на кюто

Общи условия

Активация на акаунт