Резултати от спермограма- помагайте!

  • 10 187
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 117
Здравейте, момичета!

Приятелят ми си направи спермограма и ако можете да ни консултирате за резултатите, преди да е отишъл на лекар!

Благодаря ви  Hug


Цвят- белезникав
Втечняване- нормален
Вискозитет- нормален
Обем- 2.4 ml
pH- 7.7
общ брой в 1 ml- 53 520 000
общ брой- 128 448 000
нормокинезис- 55%
хипокинезис- 35%
акинезис- 10%
нормални форми- 94%
патологични форми- 6% шийни и опашни форми
находка- 14-16 левкоцита на зрително поле, единични простатни телца

# 1
  • Мнения: 2 122
нормални форми- 94%
патологични форми- 6% шийни и опашни форми


Те такова нещо и при Супермен го няма. Направете спермограма в клиника по репродуктивна медицина при ембриолог!

# 2
  • Мнения: 4 298
Ей, тия лаборатории!
Морфологията ги издава. Добре, че оставят някакъв нишан да знае човек, че не е читава спермограмата.
Сега сериозно:
Количество, подвижност ок ,ако са верни обаче.
Нереалната морфология и наличието на много левкоцити означават
НОВА СПЕРМОГРАМА В ЦЕНТЪР ПО РЕПРОДУКТИВНА МЕДИЦИНА.

# 3
  • Мнения: 902
Няма начин да не е от Цибалаб. Twisted Evil
Там всичси са с морфология 95% (как го сбъркаха този път?!).
Направете нова спермограма в клиника по стерилитет и после може да коментираме резултати.
Най-добре направо си направете разширена спермограма с морфология по Крюгер.
Късмет.

# 4
  • Мнения: 2 423
находка- 14-16 левкоцита на зрително поле, единични простатни телца..............
това е признак на възпаление идете на уролог Thinking

 
 
 
 

# 5
  • Мнения: 902
находка- 14-16 левкоцита на зрително поле, единични простатни телца..............
това е признак на възпаление идете на уролог

Това често е признак на Цибалаб!!! Twisted Evil

# 6
  • Мнения: 939
В Цибалаб правихме микробиология на еякулат и урина на мъжа ми - резултатите ми харесаха.... Всичко беше ОК и никой не ме е карал повече да ги повторим отново...

# 7
  • Мнения: 902
В Цибалаб правихме микробиология на еякулат и урина на мъжа ми - резултатите ми харесаха.... Всичко беше ОК и никой не ме е карал повече да ги повторим отново...

Късметлии сте, че не сте се сдобили с нещо за лекуване. Wink

# 8
  • Мнения: 939
Ама сега, пък, се чудя да не би да има нещо залекуване..... ooooh!

# 9
  • Мнения: 902
Няма, няма, спокойно.

# 10
  • Мнения: 157
имам питане -къде най добре да направим спермограма-за София

# 11
  • Мнения: 157
четох нещо за д-р Станиславов -майчин дом -как смятат тези които имат опит  smile3502

# 12
  • Мнения: 2 423
ninakk клиника по стерилитет прочети белия списък Peace

# 13
Ами,ние пробваме от 2 години  с мъжа ми,но той имаше проблеми със спермограмата.Оказа се,че има  разширени вени,направиха му едно малко "клъц" Whistlingи сега всичко е ок.Операцията направи д-р Кацаров(болница Вита),координатите са: София,ул"Драговица"9,02/960 49 50,943 43 98, www.vita.bg. Иначе това с левкоцитите май е,често срещано.Успех!!!!  luvbed smile3504 newsm10

# 14
ааа,даа,иначе  newsm78.голямо количество сперматозоиди,голямо нещо:)))ноо,при нашата спермограма е писано времето за втечняване и тн.....май-добре верно пробвайте пак в друга клиника.Късмет!
(и лично мое мнение е,но не препоръчвам Торакс-много съм разочарована,разплакаха ме и ми взеха 50 лв. за тоя "кеф")Може и на някой да са помогнали,не споря Flutter

Общи условия

Активация на акаунт