Това се казва майка!

  • 1 729
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 324
Искам да ви споделя една случка в парка.
Докато синът ми си спеше, до нас на пейката седна една баба с внучето, което и то спеше. Когато се събуди, Калоян се размрънка за гърда. Извадих си пелената и го накърмих. По някое време бабата не се стърпя и ме попита на колко е и аз й отговирих на 11 месеца. И тя възкликна "На 11 месеца и още го кърмите?!?" И тъкмо да я изям с някоя реплика от типа - "Ще го кърмя до първи клас!!!", тя си довърши мисълта - "Това се казва майка!". Още кънти в ушите ми. Много мило ми стана и наистина се почувствах много горда.  Grinning
Дано има повече хора, които мислят така.

# 1
  • Мнения: 349
Браво, мамо! И аз съм горда като кърмя на обществено място и срещам одобрителни погледи!

# 2
  • Мнения: 236
Хе, хе, браво, браво! Дано все повече такива реплики да чуваме, защото наистина си е музика за ушите на всяка майка.

# 3
  • Мнения: 64
И аз досега само похвали съм получила, слава богу, ама сме още само на десет месеца, живот и здраве ще видим по натам... Thinking

# 4
  • Мнения: 1 440
Браво, Нита, само така! И аз се гордея с теб, а един ден и детето ти ще се гордее Peace

# 5
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
И аз го чух скоро в една градинка + че трябвало да ме дават по ТВ, защото това било прецедент   Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 688
Много е приятно наистина  Simple Smile.
Аз рядко кърмя навън, но като кажа, че още кърмя Яна, досега съм чувала само одобрителни коментари. И на мен ми става едно гордо  Laughing

# 7
  • Мнения: 2 959
...Много мило ми стана и наистина се почувствах много горда...
Нита, с право си се почуствала горда от това което правиш. Кърменето не е лесна работа, не става за всяка жена, трябва воля и упоритост.

# 8
  • София
  • Мнения: 958
Чудесно е, че има и такива баби! Ние сме на 8 още и сестрата на педиатъра ми така се учудва, че още се кърмим???? newsm78 Thinking Не разбирам какво му е странното, та 8, а дори 11 месеца не е много, още са си бебета!!! Малко мами ли кърмят, незнам. Аз нали чета форума и имам чувството, че почти всички кърмят, но явно не е така!!!

Дано повече мами кърмят бебоците си!

# 9
  • Мнения: 5 401
 newsm10

Да подкрепя и аз адаша и майка му!!!!   bouquet

# 10
  • Мнения: 255
Nita, браво!  bouquet  Наистина е много приятно, и на мен ми се случваше няколко пъти.
Но и аз, като mila71, не разбирам какво му е странното, моето е само на 10 месеца, а с подобни коментари вече се сблъсквам от няколко месеца. И аз, заради форума ли или защото не общувам много с други майки по градинките, все си мисля, че сега почти всички кърмят.

# 11
  • Мнения: 3 695
Много мило наистина! Дай Боже всекиму да чуе добри думи за това, че кърми детето си!  Peace

# 12
  • Мнения: 1 081
...Много мило ми стана и наистина се почувствах много горда...
Нита, с право си се почуствала горда от това което правиш. Кърменето не е лесна работа, не става за всяка жена, трябва воля и упоритост.

Така е!   bouquet

# 13
Браво,мами,продължавайте с кърменето  Heart Eyes  Моят бебо е само на 2 месеца,но и на мен ми се чудят   Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 319
 smile3501 на всички хора, които подкрепят кърмещите майки!

Малко мами ли кърмят, незнам. Аз нали чета форума и имам чувството, че почти всички кърмят, но явно не е така!!!
Дано повече мами кърмят бебоците си!
mila71, тези дето не кърмят едва ли ще влезнат да го споделят в този форум!

Общи условия

Активация на акаунт