WC и миене на ръце?!

  • 4 575
  • 73
  •   1
Отговори
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


       Когато педиатърката дойде вкъщи за първи път ми обясни, че когато възръстните не си мият ръцете след тоалетна, за бебето има рискове от доста болести.Аз останах изумена, как лекар може да предупреждава за спазване на елементарна хигиена!

 Да, но с течение на времето се същисвам колко хора и хабер си нямат от тази елементарна хигиена.Особено мъже Sick

   Зарекла съм се когато детето започне само да ходи до тоалетна да го уча, ако трябва и със зор да изгради този навик.Споделих това с мои познати и останаха изумени защо трябва да си мият ръцете, след като използват тоалетна хартия Shocked Rolling Eyes hahaha

   Кажете си мнението, моля ви!Аз си знам, че съм много гнуслива, но тук става въпрос и за хигиена все пак!

# 1
  • Мнения: 809
Всеки път когато със Стефчо излезем от тоалетна му напомням да измием ръцете. Категорично съм "за" това да се мият ръцете след тоалетна. Категорично възнамерявам да му създам този навик.

# 2
  • Мнения: 7 837
Вече е научен, макар че за момента се мие само с вода, без сапун.
Тъй като сме на етап сваляне на памперса, процедурата е - върши си работата в тоалетната,  флашва водата и след това на мивката и накрая - подсушаване с кърпа  Simple Smile Не пропуска нито едно действие. Даже понякога имитира пишкане, само и само да пусне после водата и да се измие  Grinning

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

    Rolling Eyes ThinkingА чеква ли си апойтманта за биловете hahaha Joy hahaha Joy

# 4
  • Мнения: 7 837
Така си говори моето дете. Превод - пуска водата.

# 5
  • Мнения: 7 201
Категорично съм "за" това да се мият ръцете след тоалетна.
PeaceИ вече съм му създала този навик!

# 6
  • София
  • Мнения: 3 099
Ще ми се да се научи да си мие ръцете и преди да се докосне до най-ценният мъжки атрибут, който Господ му е дал! Дано успея.

# 7
  • Мнения: 5 228
За първи път чувам, че на някого му е странно, че трябва да си мие ръцете. Дъщеря ми също си мие ръцете, след като е ходила до тоалетната, въпреки че не се бърше сама. Купила съм й столче за баня, качва се на него и се мие, бърше си ръцете. Знае, че винаги след като някой е ходил до тоалетната, трябва да се измие.

# 8
  • Мнения: 46 508
Задължително Peace

# 9
  • Мнения: 3 146
Вече е научен, макар че за момента се мие само с вода, без сапун.
Тъй като сме на етап сваляне на памперса, процедурата е - върши си работата в тоалетната,  флашва водата и след това на мивката и накрая - подсушаване с кърпа  Simple Smile Не пропуска нито едно действие. Даже понякога имитира пишкане, само и само да пусне после водата и да се измие  Grinning


Не зная колко е голям сладурът, но се чудя как още е с памперс, а сам прави всички тези неща.
Аз съм още на етапа, че възнамерявам да го науча...

# 10
  • Мнения: 1 113
Задължително си мие ръцете.

# 11
  • В офиса
  • Мнения: 4 010
Не си представям, че може да не си ги измие  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 3 205
Не си представям, че може да не си ги измие  Rolling Eyes

Аз също.
По принцип съм много гнуслива в някои отношения, едно то тях е именно тоалетната - мия си ръцете даже без да съм я ползвала, само защото съм докоснала дръжката на вратата. Откъде да знам предния дали си е измил ръцете?

# 13
  • Мнения: 2 388
Шегуваш ли се с тази тема?!?

# 14
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Шегуваш ли се с тази тема?!?
   Не!Аз също се изумих, за това я пуснах.Даже в анкетата има двама гласували с не!

Общи условия

Активация на акаунт