cikala mi zakusnqva vuzmojno li e da sam bremenna

  • 1 601
  • 5
  •   1
Отговори
pih orgametril okolo 2 sedmici no ne mnogo redovno za otlagane na cikula.mislq 4e e mnogo veroqtno i da sam bremenna za6toto ne se pazih osobeno mnogo tui kato bqh sigurna v priqtelq mi :blush:nai strannoto be6e 4e do kato go pih mi doide sled vuprosnata ve4er nito sleda :(sprqh da go piq i taka dve sedmici ne mi doide.posle pih okolo 5 dena pak lekarstvoto za da predizvikam menstruaciqta mi.kato go sprqh mi doide za 5 4asa i tova be6e.ve4e okolo mesec i pove4e mi zakusnqva .pravih si dva testa no mi kazaha 4e nai to4ni bili sytrinta na gladno a az i dvata gi pravih ve4erta.i dvata sa otricatelni. i predi sam pia orgametril no vsi4ko e bilo ok.vinagi menstruaciqta mi e bila to4na i nikoga ne mi e zakusnqvala.a nz za6to moje bi za6toto sam panikjosana i zapo4nah da si vnu6am ve4e sigurno no po4ti vsi4ki ranni priznaci za bremennost gi imam .nqkoi moje li da mi pomogne,4e nz za6to malko me e starh da posetq ginekolaga,to 6te se naloji no...... ooooh!

# 1
  • Мнения: 4 700
Миличка, ако искаШ повече хора да ти четат пупликациите пиШи на кирилица. Има кредор.

На въпроса ти дали си бременна никой тук не може да ти каже. Въzможно е да си, а може и да не си.

МожеШ да си направиШ кръвен тест и Ще zнаеШ със сигурност. Или си направи трети тест с първата урина. Или просто отиди на лекар.

Друго не мога да ти кажа и помогна. Предполагам и другите Ще ти кажат съЩото.

Успех и дано е това, което искаШ

П.П. Друг път не пий оргаметрил беz причина. Това все пак е медикамент, който обърква хормоните. Може и zа това оЩе да не ти е доШло.  Peace

# 2
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
....pravih si dva testa no mi kazaha 4e nai to4ni bili sytrinta na gladno a az i dvata gi pravih ve4erta....

Дали си яла или не - това няма никакво значение за резултата от теста.

# 3
  • Мнения: 941
с това лекарство не съм запозната,но ако е хормонално,не се учудвам,че всичко се е объркало.За теста няма значение дали е сутрин на гладно,моите винаги съм ги правила когато се реша и винаги резултата е бил верен.Аз не мисля,че си бременна.Иди на лекар.Това от мен,успех Peace

# 4
  • Мнения: 4 053
иди на лекар  Wink

# 5
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Нищо няма да ти направи лекаря, трябва да го посетиш. Този оргаметрил нали е изписан от лекар? Струва ми се обаче, че го пиеш без контрол, а това не е хубаво. Peace

Общи условия

Активация на акаунт