Дермосоник,къде в София и на какви цени?

  • 8 884
  • 14
  •   1
Отговори
Мили мами,
Бихте ли помогнали с малко информация за козметични центрове в София,които разполагат с дермосоник и цените за тази услуга.
Родих януари,но все още трудно се възстановявам.Ходих на дермосоник в Шармант,но съм страшно разочарована от персонала.Първо: все още се обучават и второ: с всяко следващо ходене намаляват от времето( вместо за 60 мин правят манипулацията за 30мин) а цената е 28 лева,доста сериозна!!!
Ще ви бъда мн благодарна да споделите с мен!

# 1
  • DE
  • Мнения: 521
http://www.saloneffect.com/index.php?ff=1

http://www.kmn-beauty.com/dermosonic.html

И на двете места цената е по-ниска от тази на Шармант, но не съм ги изпробвала. Исках да отида миналата година в Салон Ефект, обаче нямало часове, пък после този, който правел дермосоника го нямало и все оправдания от сорта, несериозна работа.
Цената на Шармант наистина е относително висока, не съм ходила от март месец, може нещо да се е променило в обслужването, аз лично бях доволна Peace

# 2
  • Мнения: 157
Аз съм ходила тук:

http://www.kmn-beauty.com/dermosonic.html

много съм доволна от обслужването и от отношението. Момичетата, които работеха бяха много мили и внимателни. Не знам, обаче дали не се е променило нещо... аз ходих минала година.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 419
И аз съм ходила в КМН, не на дермосоник, но са много мили всички, които работят там!

# 4
  • София
  • Мнения: 4 294
Момичета изрових темата, понеже искам да пробвам дермосоник.
Актуални отзиви за места, обслужване и цени на такива процедури  Thinking
И разбира се най-важното ефект има ли или не си заслужава  Laughing

# 5
  • Мнения: 1 455
И аз имам дермосоник в салона и цените са малко по-ниски от цените в другите салони. Ето повече инфо на www.2dstyle.com

# 6
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Дани, сайта не се отваря. И аз се интересувам от дермосоник.

# 7
  • BG
  • Мнения: 2 217
И аз се интересувам, Дани, но не мога да отворя линка пише :Gateway Timeout ...  Confused

# 8
В СПА СТУДИО САБИНА, цените са много ниски , за 30 лв обработват цели крака отпред, отзад, бедра и корем. Ако работят с оникновен гел струва 27 лв, със загряващ антицелулитен 30 лв, а цяло тяло + ръце и гръб 40 лв и съответно 37 лв без загряващ гел.

Ето им и сайта: www.spastudiosabina.com

# 9
  • Мнения: 3
И аз сам ходила в КМН, но козметичката Ади се премести в друг салон и сега ходя там на дермосоник. Апарата е чисто нов и с подобрения. Този в КМН доста вече е амортизиран и не си заслужава да си даваш парите.

# 10
Аз също ходя в www.spastudiosabina.com, апарата е чисто нов пак с подобрения. Най-хубавото е, че вместо обикновен контактен гел слагат загряващ антицелулитен. Аз го съчетах с безиглената мезотерапия и имах супер ефект. 8 см от паласките на ханша и по 6 от бедрата.

# 11
  • Мнения: 2 110
Защо двама гости пишат за едно и също студио ?! #Cussing out

# 12
  • Мнения: X
Ами във Варна, къде има никой не казва  Cry

# 13
  • Мнения: 157
И аз сам ходила в КМН, но козметичката Ади се премести в друг салон и сега ходя там на дермосоник. Апарата е чисто нов и с подобрения. Този в КМН доста вече е амортизиран и не си заслужава да си даваш парите.

Може ли да ми кажеш къде се е преместила Ади? Преди години ходих при нея и много я харесвах, но за съжаление нямам никакви нейни координати, нито телефон. Sad  Може и на лични  Peace Благодаря

# 14
  • BG
  • Мнения: 2 217
В СПА СТУДИО САБИНА, цените са много ниски , за 30 лв обработват цели крака отпред, отзад, бедра и корем. Ако работят с оникновен гел струва 27 лв, със загряващ антицелулитен 30 лв, а цяло тяло + ръце и гръб 40 лв и съответно 37 лв без загряващ гел.

Ето им и сайта: www.spastudiosabina.com

Да, но вече цените са по-високи!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт