Банско и Разлог

  • 3 372
  • 40
  •   1
Отговори
  • Петрич
  • Мнения: 321
Не видях такава тема,а мъжа ми е от с.Баня и много се надявам във форума да срещна хора от този край. Hug

# 1
  • Мнения: 447
И аз искам!!! Ние се местим да живеем в Разлог Embarassed

# 2
  • Петрич
  • Мнения: 321
Здравей,jujavka!Много се зарадвах като видях,че някой е писал в темата. Hug
Кажи нещо повече за вас-кой е от Разлог,сега къде живеете,кога ще се преместите?Ние ще ходим там следващия уикенд и ако сте там може да пием по кафе.

# 3
  • Мнения: 885
И аз съм от Разлог.И двамата с мъжа ми сме от тук.

# 4
  • Петрич
  • Мнения: 321
Здравей,mar4ela!Вие си живеете в Разлог и ще ни бъде по-лесно да се видим.Дай някакво инфо за себе си и мъжа ти-къде живеете,какво бачкате и т.н.
Много се радвам,че има мами и от тоя край.Вече се бях отчаяла.
Jujavka,щом мъжа ти работи там и му се налага да пътува всеки ден е по-добре наистина да се преместите.Малко трудно ще ти бъде там,защото не познаваш никой.Разлог се развива покрай Банско,има възможности там.Много хубав град е и ще ти хареса,само трябва малко време.А вие къде в Благоевград живеете?Кой набор си?

# 5
  • Мнения: 447
vera i, градът много ми харесва. Спред мен е идеален за гледане на малки деца Laughing А не мога да се оплача и от хората там. mar4ela веднага прати малкия да си играе с моята разбойничка Crazy

# 6
  • Мнения: 885
vera i, градът много ми харесва. Спред мен е идеален за гледане на малки деца Laughing А не мога да се оплача и от хората там. mar4ela веднага прати малкия да си играе с моята разбойничка Crazy
Веднага.Следобед пред блока защо ви нямаше.

# 7
  • Мнения: 447
В Благоевград сме. Малката е болна, а и живи и здрави май ще се върнем направо с бебе........

# 8
  • Мнения: 102
zdravejte az sam ot razlog sa6to no jiveem v plovdiv ina4e lqtoto si go prekarvame v razlog . pozdravi na vsi4ki ot razlog

# 9
  • Петрич
  • Мнения: 321
Добре дошла,Елена   bouquet
Кажи нещо повече за себе си.
Увеличаваме се и това е страхотно!
Mar4ela i jujavka,вие познавате ли се?Да не живеете в един блок?
Иначе ние бяхме в Баня през уикенда,но стана малко набързо и нямаше време да се видим.Пък и там няма нет и няма как да се разберем.Следващия път като ходим,ще пиша,ако може да се видим.Имам огромното желание да се запозная с мами от този край.Аз изобщо никой не познавам там, като няма нет и като няма и кой знае какви забавления,умирам от скука.

Между другото,какви са таксите на интернета?Става въпрос за неограничен достъп.Ако можете да ми кажете ще съм много благодарна.
Айде поздрави на всички майки и дечица!

# 10
  • Петрич
  • Мнения: 321
Здравейте!  bouquet
Ние ще ходим в Баня този уикенд и ако някоя от вас може да отдели време, да се видим,ще бъде страхотно.Ако имате възможност,може да ми пишете на ЛС телефон и аз като отида там,ще звънна.
Поздрави на всички и сещайте се за темата по-често. Hug

# 11
  • СОФИЯ, по празниците в Разлог
  • Мнения: 218
Не повярвах на темата! Ние сме "пишман" софиянци - останахме да живеем след студентството и тук /София/ свихме гнездо, но лятото изкарахме 2 месеца при бабите в Разлог. Града се е много оживил, даже е пълна лудница, но това минусите на развитието.

# 12
  • Мнения: 885
Малее колко много отговорили,а аз патката съм изключила ,че има такава тема. EmbarassedИзвинявам се.еленаа ти къде си учила?Защото видях ,че сме на една възраст.Хайде включвайте се обещавам да пиша редовно.
 Grinning

# 13
  • Мнения: 447
Не ни е срам!!! Чак на пета страница  Embarassed

# 14
  • СОФИЯ, по празниците в Разлог
  • Мнения: 218
Побут и от мен на страничката!

jujavka видях ангелчето ти много е хубаво!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт