За тайните места у съфорумското местожителство

  • 2 751
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 664
 Еми малко от петъчен аспект погледнато, но веселяшко. Да се знае все пак, кога се посещават хорските градове къде и кои са нестандартните места за "гушкане".
 В Бургас : Ако на някой му стиска може да се възкачи с партньора си на " Альоша " и да засвидетелства любовта и страстта си пред погледите на стотици минувачи Mr. Green
 В Морската градина...банално, но факт-скътани пейки бол...ъъъ, ще си тръгнете освен освежени Flutter , но и нахапани от комарляци. Кво да се прави, риска на страстите под открито небе.
 Онзи ден хвърлих едно око на моста.Там, най-вече по перилата предполагам ще е адреналинско, но не го предлагам в случай че някой от двамата не е плувец,щото и бриза духа току виж цопнал някой в разгара... Whistling
 Тризъбеца-монументче в морската, на името на което хората са кръстили цялата алея. Три пейки, закътани, гледка, романтика  Whistling

 Ще допълвам, че сега трябва да правя закуска  Grinning

# 1
  • Мнения: 5 577
Кас гладна съм, и не съм пила кафе, нямам цигари - дай по-ясно.

Места за секс на открито ли търсим?

# 2
  • Мнения: 4 664
Не ти трябва кафе, в пълна кондиция си Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 3 099
Най-добре 5-звезден хотел. По вашите стандарти съм сноб, но аз го наричам романтичен лукс. Луксът не ме убива.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Kasidy, ако се качиш и го направиш на Альошата, те признавам и спирам да се заяждам!  Grinning

# 5
  • Мнения: 4 664
Кое да направя съгражданке? Каквото и да си имала на идея, не бих се осмелила без ти да си в близост Simple Smile

# 6
  • Мнения: 5 577
Това Альоша високо ли е?

И ние си имаме в Русе

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
В София в градинката на НДК срещу Кравай, тъмно и закътано, идеално местенце.
Срещу клуб ПР има един паркинг, само се шмугвате с колата и готово.
Безкрайно много дворчета в центъра на София...а то ако решеш и имаш достатъчно смелост и алкохол в кръвта не ти трябва дори да е закътано...на площадчето до Шератона съм изразходвала доста адреналин Mr. Green И в Ротондата отзад зад Шератона също...

# 8
  • Мнения: 6 417
Абе хора, вие къщи нямате ли си?  Whistling

# 9
  • Мнения: 5 577
Абе хора, вие къщи нямате ли си?  Whistling

А де и аз се чудя?  newsm78

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Кое да направя съгражданке? Каквото и да си имала на идея...

Ах, какво ли съм имала на идея!?  Thinking
Какво се пита в темата?

# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Касиди явно пита за места за екстремални усещания Mr. Green

# 12
  • Мнения: 5 577
Чакайте сега, аз наистна несхващам - значи все едно вземам мъжо и отиваме да правим секс на пейка в Парка на Възрожденците, за да има екстремност?

 Crazy

Или отиваме в София/Бургас за да правим секс на открито пред хората на някаква Альоша??

# 13
  • София
  • Мнения: 3 099
Касиди явно пита за места за екстремални усещания Mr. Green

Като да го правиш на перваза ли? newsm78

# 14
  • Мнения: 805
Едно прекрасно хълмче зад 60класното. До него минава жп линия и е много вълнуващо и романтично.
Полянката между пазарчето и 12 блок (пак в Тракия).
Зад 311 блок ( на ръба на Лаута ) има много хубава беседка - масата е още здрава. И в Лаута бива, но трябва да си пазиш гъза от игли.
В двора на П. Славейков има много хубави пейки, но трябва да се прескочи оградата.
На рум Тракия има едни ниски стълбички, врязани в по-висока плоча. Имат дълбоки стъпала, хубаво е там.
За ся толкова за кърската любов.

Общи условия

Активация на акаунт