къмпинг смокиня-бунгала

  • 10 298
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 70
Някой има ли по актуална информация за къмпинга...чета  за някакви  нови бунгала от постинг от 2006 година.....в коя част на смокиня да са?Миналата година  ходихме  на плаж там  ,в  тази част която е  по близко до веселие...при бар "Поли",но не ми е направило впечетление за нови бунгала,да не са в другата част на къмпинга(до каваци)
Въобще събирам всякъква информация-цени,условия,нови или стари бунгала.....

# 1
  • до морето
  • Мнения: 494
Няма нови бунгала, всичко си е по старо му. Малко са посегнати, но са същите.
Ако има нови то ще са към заведението на Поли. Цените за караваните, които са на плажа са вдигнати доста, за бунгалата не знам. По кръчмите цените са си както винаги - нормални. На магазина си е скъпичко и за поредна година няма от къде да си купиш плодове. Сложили са една пералня, където можеш да си переш дрехите срещу 3 лв. май- не съм сигурна.
Ние имаме каравана в къмпинга близо до Каваци и миналата седмица бяхме там-нищо ново не видях, но все пак Смокини си остава любимото ми място, след Варна и Албена разбира се.
Нещо важно - цените на чадърите са повишени - 4 лв. за чадър, 5 лв. за шезлонг - така му се накарах на младежа.
Плажа ми харесва, че се чисти, по-добре е от преди като нямаше концесионер, но тези цени са като на Златни пясъци. Close

Общи условия

Активация на акаунт