Светофар по поръчка,или за "малките" неща...

  • 746
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 589
Всяка сутрин, на път за работа,пресичам булеварда на един от онези светофари с копче за зеленото.Чакайки стотиците коли да спрат,точно там се случват едни от онези малки неща,които могат да ти вкиснат настроението рано-рано(Сърдит мутрафон от джип подвиква"Айде по-бързо,ма,ОФЦО такава!") или пък да те развеселят (Чшт,мацка,да те закарам?-усмихнат батко,надънил Джудас Прийст ).
   Случват ли ви се такива дреболии,които диктуват настроението ви поне до обяд?

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Случва ми се млади гъзарчета с колите на бащите си да се правят на състезатели по улиците.Успяват добре да ми вдигнат адреналина сутрин!

# 2
  • Мнения: 3 622
Много мразя да мина покрай строеж и да ми цъкат и свиркат разни простаци  Sad

# 3
  • Мнения: 78
Готино е! Става ми приятно когато ми отстъпят предимство
на кръстовище например и предпочитам да си мисля,
че е от добро възпитание, а не с друга идея. Определено ми
оправя настроението, но не ме държи дълго. За съжаление
тези прояви са рядкост.

# 4
  • Мнения: 690
Всяка сутрин!!!

Ако не ми се случи нещо на излизане от входа, то задължително на път за работа ще стане - я ще ме засече някой голф или таксимертров шофьор, я някой ще завие от най-дясната лента вляво... Tired Ако до офиса никой не е смогнал да ме вкисне, то някой от колегите задължително ще го направи....

Най-често се нервирам на бусовете, които зареждат магазините - всяка божа сутрин на кръстовището на пл. "Македония" има по някой, който 10м след знак "Забранено спирането и паркирането", пуска аварийните и почва да сваля касите... Едната (от общо две ленти) се задръства и опашката стига до "Стамболийски" #Cussing out

Другото което ме изкарва от релси е изхвърлянето на фаса или чашката през прозореца на колата Направо ми иде да ги  #2gunfire тея хора.

Добре че както бързо се паля, таки и бързо се успокоявам, та почти нищо не ме държи чак до обяд  Mr. Green

# 5
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Не виждам смисъл да се ядосвам, докато шофирам. Но го правя #Cussing outПовечето хора карат невнимателно, самонадеяно и без да спазват правилата. Как да не се ядосвам!
Една приятелка казва: "Когато е зад волана, човек придобива друг социален статус...", абсолютно съм съгласна. Така всъщност Тити научи думата "уманик" (идва от "малоумник", не от "умник").

# 6
  • Мнения: 1 533

Ти ли беше оная спринтьорката от тая сутрин? Не казах 'офцо' ами 'бъчво', между другото.


Хъмъра, тъй наречен, климатрониче няма ли?

# 7
  • Мнения: 750
Замириса ми тая тема от рано, макар да е мноого рано.
Нищо не ме дразни. Дали на път за работа или за другаде. Най- често си ползвам краката, рядко такси, още по-рядко друго. Достатъчно съм сънена, за да вдяна за кво иде реч. Игнор.

# 8
  • Мнения: 3 423
Тук хората спират, като пресичам,
дори и да няма светофар. Нищо не
казват, явно си глътват езиците, като
ме видят. Пък и смеят ли да гъкнат...

# 9
  • Мнения: 2 792
 До работата си имам обособен от мен път, минавам през пешеходни пътеки, но натъртвам, че минавам, оглеждам кръстовището и след това пресичам, няма ръкомахания или колебание, хората винаги спират. Май е нужно и пешеходците да покажат, че знаят, че са на пешеходна пътека.   

# 10
  • Мнения: 15 619
Много мразя да мина покрай строеж и да ми цъкат и свиркат разни простаци  Sad
Това може да ме вкисне за цял ден.

Но и много дреболийки ме карат да се усмихвам.  Laughing
 Днес сутринта например, погледнах към небето.
Беше толкова дълбоко синьо, с малки бели облачета,
 излъчваше чистота и се усмихнах, и вдишах дълбоко аромата на живот, и закрачих по-бодро.
Животът е прекрасен! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Радвайте му се днес! Heart Eyes

Утре може и да няма.

Общи условия

Активация на акаунт