Споделете за Регулона

  • 945
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 499
Поради кисти на двата яйчника гинекологът ми изписа противозачатъчни Регулон. Преди да забременея преди 2 год съм ползвала лепенките Евра, около 3-4 месеца. За пръв път ще пия противозачатъчни на хапчета. Знам, че е строго индивидуално, но все пак моля да споделите какви са ви впечатленията от него - добри и лоши. Да знам какво е нормално и какво не поне... Rolling Eyes

# 1
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
 Всички противозачатъчни са груба намеса във фините хормонални процеси на жената и дългосрочното им вземане може да доведе до неблагоприятни последици.

# 2
  • Мнения: 3 499
Всички противозачатъчни са груба намеса във фините хормонални процеси на жената и дългосрочното им вземане може да доведе до неблагоприятни последици.
Не смятам да ги вземам дългосрочно, а докато си излекувам кистите, от които ужасно ме болят яйчниците. Груба или не, налага ми се по здравословни причини. Но не това ми беше въпроса, нали?

# 3
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
Но не това ми беше въпроса, нали?

 Прави каквото си искаш.  Peace

# 4
  • Мнения: 3 499
Благодаря за разрешението да правя каквото искам. Confused

# 5
  • Мнения: 2 019
можеш спокойно да го вземаш,впечатленията са ми добри Peace

# 6
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Моите впечатления също са добри, ако се пие правилно разбира се .... Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 722
При мен единствено целулита са засили, но нямаш гаранция че това няма да стане и от други противозачатъчни. Но пък много тежкия ми цикъл и кожата на лицето значително се подобриха  Peace

# 8
  • Мнения: 3 499
Благодаря на отзовалите се. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт